w

K2 i IKEA znowu razem

k2 i ikea znowu razem 1

K2 wygrała przetarg na stworzenie i promocję platformy Employer Brandingowej IKEA. Projekt ma odzwierciedlać podejście IKEA do rekrutacji oraz wartości, jakimi firma kieruje się w jej procesie. Kampania promocyjna jest planowana na minimum rok i obejmie przygotowanie materiałów związanych zarówno z komunikacją wewnętrzną do pracowników, jak i zewnętrzną.

Platforma Employer Brandingowa IKEA skierowana będzie do potencjalnych i obecnych pracowników. W tej chwili toczą się prace związane z jej przygotowaniem.

Agencja K2 współpracuje z IKEA od 14 lat. Firmy zrealizowały wspólnie szereg projektów m.in. nagrodzony w 2017 roku Innovation Award raport w technologii VR „IKEA. Made in Poland” o ponad 50 latach działalności IKEA w Polsce, jej wpływie na polską gospodarkę oraz zrównoważony rozwój: http://www.k2.pl/#!/pl/realizacje/element/ikea/. Ostatnio Agencja K2 współtworzyła także projekt zachęcający do podjęcia pracy we właśnie otwartym drugim pod względem wielkości sklepie IKEA w Polsce IKEA Lublin:

http://www.k2.pl/#!/pl/realizacje/element/ikea-lublin.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

okiem eksperta: rozszerzenia reklam w adwords – warto czy nie warto? 6

Okiem Eksperta: Rozszerzenia reklam w AdWords – warto czy nie warto?

humancatalogue

Dziewczyna, która zapamiętała cały katalog IKEA