w

Kubota x Biedronka premiera basenowych klapków Kubota Basic

Klapki kubota, biedronka

Po reaktywacji marki w 2018 r. oraz całorocznych obchodach 25-lecia marki w 2019 r., nowy sezon klapki zaczynają mocnym uderzeniem 🙂  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom marka stworzyła nową linię basenowych klapków Kubota Basic.

Klapki Basic w cenie 49,99 zł to propozycja dla szukających wariantu pośredniego między kultowymi klapkami Kubota Rzep w cenie 29,99 zł, a produkowanymi w Polsce, skórzanymi klapkami Kubota Premium w cenie 159,99 zł. 

Sportowy, nowoczesny design i ergonomiczny kształt to znaki rozpoznawcze nowej linii. Basenowe klapki Kubota Basic to uniwersalne klapki, wyprodukowane z najwyższej jakości, lekkiego i wytrzymałego tworzywa sztucznego. Stworzone z myślą o wszystkich, którzy doceniają wygodę użytkowania, sportowy charakter i klasyczne wzornictwo. Wodoodporne, przyjazne dla stóp, idealnie nadają się na basen, plażę i do codziennego użytkowania. 

Klapki kubota biedronka

Klapki Kubota Basic w kilku wariantach kolorystycznych (czarne, granatowe, różowe, błękitne, żółte, fioletowe) to nowy rozdział w historii kultowej marki.

Klapki od 20 lutego dostępne będą w sklepach Biedronki w 4 kolorystykach (czarnej, granatowej, różowej i błękitnej) w rozmiarach od 37 do 44. W sklepie www.kubotastore.pl klapki będą dostępne w rozmiarach od 36 do 46. Ponadto nowe kolorystyki: żółta i fioletowa dostępne będą w sklepie online już od marca. A to nie wszystko!

W 2020 Kubota będzie zaskakiwać co chwilę nowymi produktami… i to nie tylko klapkami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

180heartbeats

Większy zespół 180heartbeats + JUNG v MATT 

Zalando

Zalando żegna stereotypy Hello Zerotypes