w

Mela Melak jako producentka kreatywna w Genomedia

Scenografka Mela Melak (EROTICA 2022, HIGH LIFE, WSZYSCY MOI PRZYJACIELE NIE ŻYJĄ), rozpoczęła pracę jako producentka kreatywna w Genomedia w Dubaju. Mela współtworzy procedury oraz koncepcje artystyczne, odpowiada również za definiowanie jakości przy wszystkich produkcjach i Genomedia.

Genomedia to firma powstała w 2016 roku, specjalizująca się w produkcji telewizyjnej. Flagowym projektem firmy jest serial KINGDOMS OF FIRE w reżyserii Petera Webbera (DZIEWCZYNA Z PERŁĄ). Genomedia ma studia w Tunezji i Libanie oraz produkuje projekty w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Libanie, Tunezji, Maroku i na Sri Lance. Współpracują z Twórcami z całego świata.

Mela Melak jest scenografką, która zdobywała doświadczenie przy projektach fabularnych, reklamach i teledyskach. Efekty fabularnej działalności Meli można zobaczyć w filmie BLOOD ON THE CROWN w reżyserii Davide Ferrario, z Harveyem Keitelem i Malcolmem McDowellem w rolach głównych. Była również odpowiedzialna za scenografię do polskiej części HIGH LIFE w reżyserii Claire Denis z Juliette Binoche i Robertem Pattinsonem.

W minionym roku Mela przygotowała scenografię do najnowszego filmu Kuby Czekaja LIPSTICK ON THE GLASS. Mela pracowała także przy filmach fabularnych WSZYSCY MOI PRZYJACIELE NIE ŻYJĄ i EROTICA 2022, które miały swoją premierę na platformie Netflix. Na różnorodne portfolio Meli składa się także film dokumentalny KUBRICK BY KUBRICK (reż. Gregory Monro) oraz teledysk do utworu Radiohead – I PROMISE, w reżyserii Michała Marczaka.

Mela Melak jest reprezentowana przez Match and Spark

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Loccitane dzien matki

Dzień Matki w L’occitane

Wedel

Jesteś początkującym twórcą filmowym? Zgłoś się do konkursu i zrób reklamę Wedla!