w

Dzień Matki w L’occitane

Loccitane dzien matki

W tym roku świętujemy Dzień Matki wyjątkową kampanią, której bohaterkami są Dziewczyny na co dzień pracujące w biurze i salonach L’Occitane en Provence.

Kampania z okazji Dnia Matki to już drugi projekt L’Occitane opierający się na idei Employee Advocacy, w którym pracownicy stają się również Ambasadorami marki. W ubiegłym roku oddaliśmy głos 7 wspaniałym Dziewczynom, aby opowiedziały o swoich ulubionych kosmetykach i zobowiązaniach jakie mamy wobec innych i wobec świata; codziennych gestach wspierających ekologię, środowisko i działalność charytatywną. W tym roku postanowiliśmy wspólnie celebrować święto wszystkich Mam, bo uważamy, że macierzyństwo to piękny czas, a relacja między matką i dzieckiem jest najbliższa, najsilniejsza i zupełnie wyjątkowa.

Sesja zdjęciowa przedstawiająca 6 Dziewczyn z L’Occitane w towarzystwie swoich Dzieci lub Mam została zrobiona telefonami komórkowymi. I choć fotografie nie są doskonałe technicznie, na pewno są autentyczne, naturalne i pełne emocji. W normalnych warunkach, spotkalibyśmy się na planie zdjęciowym w profesjonalnym studio i z profesjonalną ekipą fotograficzną, ale pandemia pokrzyżowała nam plany i ze względów bezpieczeństwa zdjęcia powstały w domach naszych bohaterek. I wiecie co? Uwielbiamy je, bo są prawdziwe!

Kampania L’Occitane z okazji Dnia Matki to pretekst, żeby przypomnieć o pielęgnowaniu bliskości. O tym, że zawsze warto znaleźć czas, aby powiedzieć KOCHAM CIĘ! W zabieganej codzienności niekiedy zapominamy o tym jak ważne jest mówienie tego, co czujemy, a w czasach gdy ze względów bezpieczeństwa nie zawsze możemy być ze sobą blisko, pamiętajmy, że warto mówić najbliższym serdeczne i pełne miłości słowa. „Kocham Cię”, „tęsknię za Tobą”, „cieszę się, że Cię widzę” – taka odrobina ciepła i czułości na co dzień, ułatwia życie nawet w trudnych czasach pandemii. Bo słowa mają moc! A świadomość, że jest ktoś, kto ciepło o nas myśli, dobrze nam życzy i po prostu nas kocha, dodaje ogromnej siły. Niech maj będzie miesiącem, w którym dzielimy się uczuciami z naszymi bliskimi, nawet jeśli fizycznie musimy być od siebie daleko.

Loccitane dzien matki

„Macierzyństwo to największe życiowe wyzwanie, cieszenie się z małych sukcesów, dostrzeganie piękna i dobra wokół siebie. To spełnienie moich marzeń, moja najważniejsza rola życiowa. Macierzyństwo to miłość.” Agnieszka (księgowa) z synkiem Adasiem

„Macierzyństwo to niezwykła podróż przez życie z towarzyszami, których kochasz bezwarunkowo.” Ania (kierowniczka salonu w Galerii Krakowskiej) z córkami – Julką i Laurą.

„Macierzyństwo to dla mnie wielka radość, że mogę towarzyszyć w rozwoju mojego synka i pomagać mu przezwyciężać różne trudności.” Emilka (asystentka kierownika salonu w Galerii Północnej) z synkiem Adasiem.

„Macierzyństwo to dla mnie wielka przygoda, duże wyzwanie i odpowiedzialność, ale też nowy wymiar miłości. Bezwarunkowej, silnej, niesamowitej… Kocham być mamą!” Ola (Marketing Planner) z synkami Frankiem i Jasiem.


Zobacz też:

8 najważniejszych umiejętności, które powinien opanować każdy project manager

5 błędów najczęściej popełnianych przy prowadzeniu fanpage na Facebook

Jak podczas 5-minutowych sesji burzy mózgów wygenerować aż 108 pomysłów, czyli kilka słów o brainwriting 635

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czy warto pracować za darmo

Czy doświadczenie i wpis do portfolio są cenniejsze od wynagrodzenia, czyli kilka słów o tym, czy i kiedy warto pracować za darmo

Mela melak

Mela Melak jako producentka kreatywna w Genomedia