w

Michał Grzebyk awansuje w ContentHouse

Michał grzebyk w contenthouse

Do tej pory Grzebyk zajmował w ContentHouse stanowisko Head of PR & Content Marketing, a wcześniej PR & Content Marketing Managera. Z agencją związany jest od 2016 roku. Od 2009 roku rozwija swoją karierę w PR i marketingu. 

Nowy PR & Content Marketing Director będzie osobą odpowiedzialną za wdrażanie i uruchamianie procesów strategicznych, zarówno dla klientów, jak i samego ContentHouse. Zadaniem Michała Grzebyka jest udział w rozwoju obsługi i efektywności współpracy z klientami.

Pracuję z Michałem już wiele lat i widzę jego olbrzymi wkład w rozwój naszej firmy. Dzięki jego kompetencjom i zaangażowaniu udało nam się osiągać kolejne etapy rozwoju szybciej i skuteczniej – komentuje awans Grzegorz Miłkowski, CEO ContentHouse, który dodaje również: – Oprócz swoich kompetencji merytorycznych, Michał jest dodatkowo człowiekiem, który motywuje ludzi wokół siebie do kreatywności i szukania niesztampowych rozwiązań, co ma szczególne znaczenie w obszarze content marketingu. 

Cieszę się na kolejny etap prac z Zespołem, który na co dzień daje mi motywację do działania i poszerzania kompetencji. Wierzę, że czeka nas jeszcze wiele interesujących, trudnych, ale przez to rozwijających zadań – mówi Michał Grzebyk, PR & Content Marketing Director w ContentHouse. 


  1. Justyna Szmidt dołącza do zespołu ContentHouse
  2. „Oszczędź sobie” to pierwsza kampania w historii Union Investment skierowana do branży reklamowej
  3. WhitePress publikuje wyniki badania efektywności content marketingu

 

Fotografia telefonem

Fotografia przyrodnicza. Dzika przyroda w obiektywie smartfona

Międzynarodowy dzien kobiet

Międzynarodowy dzień kobiet: Polki są przepracowane i pragną zmian