w

Patrycja Lukjanow w jury The One Show

Patrycja lukjanow the one show jury

Patrycja Lukjanow, Creative Director w Saatchi & Saatchi, zasiądzie w tegorocznym jury nowojorskiego konkursu The One Show.

The One Show to międzynarodowy konkurs, który rozdaje jedne z najbardziej prestiżowych nagród w branży kreatywnej na świecie. Słynne ołówki przyznawane są od ponad 40 lat przez grono składające się z wybitnych creative directorów, art directorów, designerów i copywriterów. 

W tym roku do międzynarodowego grona jury dołączyła Patrycja Lukjanow, Creative Director Saatchi & Saatchi, która oceni prace w kategorii Branded Entertainment. Patrycja posiada ponad 15 lat doświadczenia w pracy w agencjach kreatywnych na świecie. Pracowała między innymi w: Euro RSCG Sydney, M&C Saatchi Sydney, Iris Worldwide Amsterdam oraz realizowała projekty kreatywne na rynku reklamowym w Londynie. W ciągu swojej kariery tworzyła kampanie dla takich marek jak: Google, Volvo, Huawei, Lee, Ikea, za które niejednokrotnie zdobywała nagrody w konkursach: Cannes, Clio’s, New York Festivals, Eurobest, Effie, KTR i  Innovation.

Obecnie razem z Michałem Desowskim zarządza kreacją w warszawskim biurze Saatchi & Saatchi. 

Wręczenie nagród odbędzie się na The One Show Ceremony, podczas The One Club for Creativity’s Creative Week (11-15 maja) w Nowym Jorku. 

Globalna agencja reklamowa, założona w Londynie w Wielkiej Brytanii, z biurami w ponad 80 krajach na całym świecie. Uznawana jest za jedną z największych w brytyjskiej branży reklamowej i za najbardziej wpływową agencję w Polsce i na świecie. Miksując doświadczenia swoich różnorodnych talentów, doskonale porusza się w przestrzeni digitalowej, filmowej i technologicznej, zarówno w projektach komercyjnych jak i artystycznych. Zaangażowana społecznie, m.in. w takich projektach jak: „Alivia – Wojna z Rakiem”, „Papier ratujący życie pszczół”, „Bank Żywności”, „Życie to nie facebook”, „Znany lekarz”, „Karty produktów ułatwiający zakupy w Internecie dla osób niedowidzących”.

Nagrody: Międzynarodowy Sukces Roku (MMP 2019), najbardziej efektywna agencja w Polsce – Agencja Roku 2018 i 2017 według Effie Poland, najbardziej innowacyjna agencja w Polsce – Agencja Roku 2017 według Innovation AD 2017, najbardziej kreatywna agencja w Polsce – Agencja roku 2017 według KTR 2017, zdobywca Bronze Lion w Cannes Lions 2016, Sukces Roku 2016 (według Magazynu Press), Towar Eksportowy Roku 2016 (według Magazynu MMP), wyróżnienia w konkursach Golden Drum, Golden Arrow, Epica, Innovation Awar

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O ya! – nowa kampania mediowa oyakata

O YA! – Nowa kampania mediowa OYAKATA

Branded content

Czy branded content sprzedaje? Mindshare publikuje wyniki nowego badania