Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Piotr Wiśniewski nowym dyrektorem kreatywnym w Admind Branding & Communications

Piotr-Wisniewski-Admind

Piotr Wiśniewski, projektant wielokrotnie doceniany w ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach branżowych, objął stanowisko Dyrektora Kreatywnego w agencji Admind Branding & Communications.

Wcześniej Wiśniewski pełnił funkcję Art Directora w Opus B oraz HiBrands, a specjalizuje się w złożonych projektach z zakresu brandingu i packagingu.
Jest współzałożycielem grupy projektowej NOBO, miłośnikiem i propagatorem historii polskiego wzornictwa, autorem licznych tekstów poświęconych polskiemu projektowaniu.
Piotr Wiśniewski ma na swoim koncie liczne nagrody i wyróżnienia, w tym m.in. Red Dot Award, Pentawards, Dieline Award, International Design Awards, Transform Awards, Creativity International Awards. W Admind pokieruje zespołem kreatywnym oraz wzmocni działania New Buissnesowe oraz PR.

– Admind to niewątpliwe najbardziej dynamicznie rozwijająca się agencja brandingowa w Polsce, obsługująca największe światowe marki – mówi Piotr Wiśniewski, nowy Dyrektor Kreatywny w agencji Admind. – To przede wszystkim fantastyczni ludzie i doświadczeni specjaliści którzy rozumieją jak kompleksowo zaopiekować się brandem.  Bardzo się cieszę, że dołączam do tego zespołu i będę mógł aktywnie wziąć udział w jego dalszym rozwoju. 

Agencja brandingowa Admind Branding & Communications powstała w 2010 roku w Krakowie,  obecnie posiada też biura w Warszawie, Amsterdamie i Zurychu, zatrudniając ponad 100 osób.  Specjalizuje się w działaniach z zakresu strategii marki, rebrandingu, projektowania oraz brand experience i web agility.

Firma współpracuje z sektorem przemysłowym Industry 4.0, SSC i BPO oraz korporacjami, które łączy globalny zasięg, złożony proces produkcji i komunikacji. W swoim portfolio ma zarówno międzynarodowych klientów związanych z technologiami ( np. ABB) jak również duże, polskie spółki różnych branż (np. Ekstraklasa SA).   

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *