w

Pracuj.pl i K2 dopingują odważnych

Pracuj. Pl i k2 dopingują odważnych

Pracuj.pl rozpoczął nową kampanię wizerunkową pod hasłem „Gratulujemy odważnym”, która zachęca Polaków do aktywnego wykorzystywania swojego potencjału zawodowego. Komunikacja obejmie telewizję, Internet oraz outdoor
i potrwa do 17 listopada br. Za strategię, kreację, realizację kampanii i zakup mediów odpowiada Grupa K2.

Kampania „Gratulujemy odważnym” skierowana jest do kandydatów szczególnie cenionych na rynku pracy – specjalistów z wysokimi kompetencjami i dużym doświadczeniem zawodowym. Jej celem jest uświadomienie tej grupie pracowników, że warto podejmować ryzyko i decydować się na zmiany, aby osiągnąć satysfakcję ze swojego życia zawodowego.

Od 16 września w telewizji emitowany będzie 30-sekundowy spot, który będzie nadawany m.in. w TVP 1, TVP 2, TVN (w tym m.in. TVN24, TVN Turbo, TVN Style), Discovery oraz Travel Channel, FoxLife i Kino Polska.

Działania online będą prowadzone z wykorzystaniem formatów display oraz wideo, w serwisach biznesowych i lifestyle. Spot reklamowy będzie można zobaczyć także jako pre-roll na YouTube i w wybranych serwisach VOD.
Dodatkowo w największych miastach Polski (Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Gdańsku, Katowicach, Łodzi i Wrocławiu) pojawią się siatki wielkoformatowe promujące markę Pracuj.pl.

Za strategię, kreację i realizację kampanii odpowiada agencja K2. Planowaniem i zakupem mediów online zajęła się agencja mediowa K2 Media, a za media planning mediów tradycyjnych odpowiada easy MEDIA.

Grywalizacja

Graj, promuj, optymalizuj. Grywalizacja się opłaca [wywiad]

Raport: reklama natywna w polsce

Raport: Reklama natywna w Polsce