w

PZL dla T-Mobile

Agencja pzl logo

Z początkiem grudnia za opracowanie i realizację komunikacji dla wszystkich marek T-Mobile Polska będzie odpowiadała agencja PZL. Do zadań nowego partnera będzie należało m.in. stworzenie strategii komunikacji T-Mobile, adaptacje globalnych działań marki, działania ATL i wydarzenia specjalne.

W wyniku przetargu przeprowadzonego w drugiej połowie roku 2022 firma T-Mobile wybrała nową agencję reklamową. Agencja PZL będzie zajmować się przygotowaniem strategii komunikacji marek dla T-Mobile oraz Heyah. Zakres współpracy dotyczy wdrażanych przez operatora produktów i usług, platformy komunikacyjnej T-Mobile i Heyah oraz opracowanie i realizacja kampanii reklamowych.

Agencja PZL istnieje od 1999 r., obsługując w tym czasie największe marki na polskim rynku. We współpracy z klientami odpowiada za opracowywanie długofalowych strategii dla marek, ich strategii komunikacji oraz jest autorem wielu platform kreatywnych, m. in. dla marek takich jak Żubr, Żabka, Alior Bank, Olej Kujawski i wiele innych.

Ai copywriting

AI copywriting – na czym polega i czy może zastąpić pracę copywritera?

Content plan

Dlaczego każdy twórca treści powinien mieć content plan?