w

Świąteczna kampania T-Mobile: coraz bliżej Santa

Kampania t-mobile

W ramach kampanii świątecznej T-Mobile, marka opublikowała teledysk do świątecznej piosenki zaśpiewanej przez popularnych tiktokerów. Działania realizuje VMLY&R.

Ruszyła kolejna odsłona świątecznej kampanii T-Mobile. W tym roku marka przypomina o tym, że rozmowa to najlepszy prezent na święta. Dlatego zamiast pytać o przyszłość, dawać złote rady i mówić, jak należy żyć, zapytajmy bliskich o to jak się czują i czy są szczęśliwi. Dzięki temu świąteczny czas będzie dobry dla wszystkich.

Z tej okazji, w ramach digitalowej kampanii świątecznej T-Mobile, agencja VMLY&R przygotowała wyjątkowy utwór świąteczny i teledysk, poświęcony rodzinnym relacjom przy świątecznym stole. Piosenka bazuje na nieśmiertelnym Jingle Bells, ale w zupełnie nowej wersji: brzmienia nawiązują do trapu, soulu i popu, a tekst do niewygodnych pytań jakie padają w święta. Piosenkę zaśpiewali Bulsjarz, Roksasas i Klaudia Sobótka, doskonale znani – zwłaszcza młodym odbiorcom – z TikToka i Instagrama.

Utwór został przygotowany przez Wojtka Urbańskiego i studio Dyspensa. Teledysk do piosenki wyreżyserowała Nastka Gonera z Igorem Połaniewiczem za kamerą. Działania digital prowadzi VMLY&R. Teledysk można zobaczyć na kanałach T-Mobile – YouTube i Facebook, a piosenkę (już niedługo) posłuchać na Spotify.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Allegro ddb warsaw

Agencja DDB Warsaw wygrała przetarg na strategiczną i kreatywną obsługę Allegro

Allegro rozwija wewnętrzny zespół marketingu

Moda z drugiej ręki na Allegro