Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Remarkable Ones dla WhitePress

Grono klientów Remarkable Ones powiększyło się o platformę content marketingową WhitePress. W ramach współpracy agencja zajmie się prowadzeniem biura prasowego bielskiej firmy.

W ramach umowy, Remarkable Ones będzie odpowiadać za opracowanie i realizację strategii komunikacji medialnej, prowadzenie biura prasowego firmy, pozycjonowanie eksperckie oraz wsparcie projektowe związane z promocją materiałów content marketingowych platformy WhitePress.

WhitePress to młoda polska firma, która odniosła spektakularny sukces na bardzo wymagającym rynku usług marketingowych, na którym i my działamy. Chcemy opowiedzieć fascynującą historię tej firmy, jej założycieli i pokazać rewolucję technologiczną w marketingu, której WhitePress jest pionierem MÓWI KRYSTIAN CIEŚLAK, CEO REMARKABLE ONES.

Przez wiele lat konsekwentnie budowaliśmy wartość WhitePress koncentrując się na rozwoju platformy, jej funkcjonalności oraz oferty merytorycznej. Jesteśmy gotowi, aby opowiedzieć tę historię publicznie TŁUMACZY PAWEŁ STRYKOWSKI, CEO WHITEPRESS

Dodaj komentarz