w

Ritter Sport z agencją 19 Południk

Do portfolio agencji dołączył producent czekolad – Ritter Sport. 19 Południk odpowiada za kompleksową komunikację marki w Polsce.

Ritter sport z agencją 19 południk

Do zadań agencji należy m.in. opracowanie strategii komunikacji, obsługa kanałów społecznościowych, aktywacje konsumenckie oraz działania mające na celu budowanie świadomości marki i społeczności wokół niej na polskim rynku. 

Ritter Sport to jedna z naszych największych i najbardziej rozpoznawalnych marek w dystrybucji na Polskę. Dzięki współpracy z 19 Południkiem będziemy mogli ją przedstawić konsumentom w odświeżonej formie i na nowe sposoby – mówi Dominika Barycka, brand manager w Novi FMCG – dystrybutor marki Ritter Sport na Polskę.

Odpowiadamy za całościowe działania komunikacyjne marki na rynek Polski, co oczywiście uznajemy za sukces. Ritter Sport to kolejna marka z sektora FMCG, w naszym portfolio. Cieszy nas, że doświadczenie, które sukcesywnie zdobywamy w pracy z Klientami z tego sektora, niezmiennie przekuwa się na efektywne współprace – komentuje Radek Grzybowski, strategy director w 19 Południku.


  1. Allegro Partnerem konkursu Performance Marketing Diamonds EU 2023
  2. Ranking influencerów medycznych. Najnowszy raport o influencerach medycznych
  3. Tomasz Cichocki dyrektorem social mediów w They.pl
Shopee wychodzi z polski

Shopee kończy działalność w Polsce [komentarze ekspertów]

Allegro partnerem konkursu performance marketing diamonds eu 2023

Allegro Partnerem konkursu Performance Marketing Diamonds EU 2023