Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Rocket Media z kampanią promocyjną dla wrocławskiej uczelni

Wrocławska uczelnia WSP wspólnie z blogiem popularnonaukowym Crazy Nauka i portalem Mam Startup przygotowała konkurs, dla wszystkich, którzy chcą studiować na jednym z nowoczesnych kierunków.

Udział w konkursie wymaga nieco wysiłku. W sumie zagadki są dwie. Pierwsza – wiedzowa, opublikowana została na blogu Crazy Nauka. Druga – związana z szyfrowaniem – w serwisie internetowym MamStartup. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy rozwiązać tylko jedną z nich i dodatkowo podać odpowiedź na pytanie: „Dlaczego to właśnie Ty powinieneś/powinnaś studiować Cyberprzestępczość?”

Konkurs jest kierowany do osób, które mają już za sobą zdany egzamin maturalny. To zwycięzca zdecyduje czy chce studiować w formie stacjonarnej czy niestacjonarnej. Konkurs trwa do 24 sierpnia. Wyniki poznamy na początku września.

Wyższa Szkoła Prawa we Wrocławiu to niepubliczna uczelnia zlokalizowana w samym centrum Wrocławia – zaledwie kilka kroków od Wyspy Słodowej. Kształci studentów na kierunkach: Prawo oraz Bezpieczeństwo wewnętrzne. Na każdym z kierunków przygotowała w tym roku akademickim specjalności dopasowane do potrzeb rynku pracy – w tym właśnie „Cyberprzestęczość”.

Żyjemy w czasach, gdzie coraz więcej obszarów naszego życia przenosi się do sieci – mówi Magdalena Wróbel, marketing manager Wyższej Szkoły Prawa we Wrocławiu – To już nie tylko bankowość, to także kwestie związane z inteligentnymi domami, naszym zdrowiem, podtrzymywaniem relacji prywatnych i służbowych. W związku z tym liczba zagrożeń, na które jesteśmy narażeni rośnie. Kształcimy specjalistów, którzy znajdują zatrudnienie w sektorze prywatnym, administracji publicznej, służbach mundurowych.

Za organizację konkursu odpowiada wrocławska agencja digital marketingu Rocket Media.

Dodaj komentarz