Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Agencja OmniPro wspiera pszczoły

OmniPro wspiera pszczoły. Agencja nawiązała współpracę z Wojewódzkim Związkiem Pszczelarzy w Krakowie.

 

Drobne zmiany szykują się w komunikacji marketingowej Wojewódzkiego Związku Pszczelarzy w Krakowie, który to swój wizerunek powierzył agencji marketingowej OmniPro. W związku z narastającym problemem, jakim jest zmniejszanie się populacji pszczół, agencja wraz z WZP podejmie się działania mającego na celu szerzenie wiedzy odnośnie istoty dbania o te owady i środowisko. Agencja odpowiedzialna jest za tworzenie wizerunku w social mediach oraz wsparcie w tworzeniu szeroko zakrojonej strategii marketingowej mającej na celu wzrost sprzedaży produktów pszczelich.

Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Krakowie działa w celu reprezentowania i integrowania środowisk pszczelarskich, jak również podnoszenia kwalifikacji pszczelarzy. Ponadto WZP wspiera rozwój pszczelarstwa będącego integralną częścią rolnictwa i ochrony środowiska naturalnego. Popularyzowanie małopolskiego miodu i innych produktów pszczelich wśród społeczeństwa.

 

OmniPro to agencja z 15-sto letnim doświadczeniem na rynku działająca w zakresie tworzenia i wdrażania strategii, media relations, public relations, content marketingu, social media.