w

Startuje Pudelek Podcast 

Pudelek podcast
pudelek podcast

Pudelek.pl wystartował z pierwszym autorskim podcastem. Poprowadzi go Agnieszka Rowicka, redaktor naczelna serwisu. Odcinki będą składały się z 3 części i potrwają około 20 minut. Pudelek podcast znaleźć będzie można na platformach Open FM, Spotify oraz YouTube.

Każdy odcinek Pudelek Podcast dostarczy słuchaczom porcji najważniejszych informacji ze świata show-biznesu. Agnieszka Rowicka, porozmawia z dziennikarzami tworzącymi serwis o trzech najgorętszych wydarzeniach tygodnia. Ważną częścią każdego odcinka będzie przedstawienie komentarzy czytelników oraz odpowiedzi na ich pytania. Jest to pierwszy tego typu format internetowy.

Wszyscy wiedzą wszystko, chociaż nikt nie czyta. A od teraz newsów z Pudelka można też posłuchać. W cotygodniowym podcaście razem z redaktorami i wydawcami serwisu omawiać będę najważniejsze show-biznesowe wydarzenia tygodnia. Wszystko to w lekkim, choć jak na Pudelka przystało, sarkastycznym tonie. Podcast jest odpowiedzią na prośby naszych czytelników, a także formą rozmowy z nimi – odpowiadać w nim będziemy na komentarze spod artykułów i postaramy się przybliżyć kulisy naszej pracy – mówi redaktor naczelna Pudelek.pl, Agnieszka Rowicka.

Podcast wystartował z okazji 15. urodzin serwisu, a pierwszy jego odcinek jest poświęcony celebrowaniu tej rocznicy. Zespół Pudelka w składzie: Aga Rowicka oraz Dymek i Dollface opowiedzą m.in. o tym skąd biorą tematy na artykuły, ile wynosi średnia wieku redaktorów Pudelka. W każdym odcinku na słuchaczy czekać będą też zakulisowe opowieści o pracy
w redakcji i liczne anegdoty dziennikarzy.

Pierwszy odcinek dostępny tutaj.


Zobacz też:

Darmowy Spotify Premium dla użytkowników TikToka

Ile zarabia i kim jest polski programista – freelancer?

Top 10 najlepiej zarabiających freelancerów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Drukarnia online

Drukarnia online – jak wybrać najlepszą?

Sklep lego

Drugi sklep LEGO® w Warszawie