w

Zadbaj o bezpieczeństwo danych, zapewnij prywatność połączenia. Wybierz skuteczny antywirus dla firm

Skuteczny antywirus dla firm

Każdy, kto prowadzi firmę, wie, jak ważne jest bezpieczeństwo przechowywanych danych. Niestety każdy komputer podłączony do sieci jest narażony na działanie wirusów, programów szpiegujących, a tym samym podatny na ich wyciek i uszkodzenia baz danych. Dlatego należy korzystać z programów antywirusowych i dodatkowych zabezpieczeń. Antywirus dla firm Avast wraz z dodatkowymi opcjami robi to doskonale.

Antywirus dla firm Avast

Aplikacje antywirusowe odgrywają ważną rolę w biznesie. Avast jest jednym z najlepiej ocenianych programów antywirusowych na świecie. To narzędzie stanowi bardzo wydajne aplikacje do zabezpieczenia Twojej firmy w cyberprzestrzeni. Innymi słowy, wszystkie dane, jakie zapisujesz i przechowujesz na komputerze, udostępniasz i publikujesz w sieci, mogą być bezpieczne, dzięki antywirusowi Avast.

Avast to antywirus, który zajmuje czołowe miejsca w wielu zestawieniach prezentujące najlepsze programy antywirusowe. Wielokrotnie nagradzane narzędzie do ochrony urządzeń komputerowych przed złośliwym oprogramowaniem skutecznie zwiększa bezpieczeństwo Twojej firmy. Wśród jego wielu funkcji można wyróżnić ochronę przed złośliwym oprogramowaniem, ale także phishingiem, złośliwym oprogramowaniem typu ransomware i innymi zagrożeniami. Co jednak ważniejsze, korzystając z oprogramowania Avast dane Twojej firmy i Twoich klientów są bezpieczne.

Avast to jeden program antywirusowy czy szereg aplikacji?

Avast to oprogramowanie antywirusowe oferujące szereg funkcji, które chronią komputery użytkowników domowych, firmowych komputerów, rządowych i wielu innych organizacji na całym świecie przed zagrożeniami płynącymi z sieci internetowej i przenoszonymi za pośrednictwem urządzeń pamięci masowej. Ten program doskonale współgra z systemem operacyjnym Windows i posiada rozbudowaną platformę do zarządzania bezpieczeństwem. Wersja dla biznesu dostępna jest w kilku wariantach, które oferują różne funkcjonalności. Jakie? Przybliżamy je poniżej.

Avast Business Antivirus

Podstawowa wersja Avast Business Antivirus przeznaczona jest dla małych i średnich firm. Zapewnia kompleksową ochronę przed złośliwym oprogramowaniem dla komputerów i pozostałego sprzętu multimedialnego w firmie. Wśród jej funkcjonalności znajduje się ochrona poczty e-mail, bezpieczeństwo w trakcie przeglądania sieci, ochrona przed hakerami czy tez dysk ratunkowy.

Z tym oprogramowaniem możesz przeprowadzić skanowanie w celu wykrycia potencjalnych plików zagrażających bezpieczeństwo urządzeń, stale monitorować urządzenia w czasie rzeczywistym, blokować oprogramowanie szpiegujące i usuwać zagrożenia i chronić wrażliwe dane. Ponadto, otrzymujesz do zarządzania tymi funkcjonalnościami konto w chmurze, dzięki czemu na wypadek braku dostępu do jednego z urządzeń, możesz zarządzać zadaniami z poziomu innego.

Avast Business Antivirus Pro

Program antywirusowy Avast Business Antivirus Pro to wersja, która jeszcze lepiej chroni przed wyciekiem poufnych informacji, gdyż oprócz zabezpieczenia komputerów pracowników, służy także do zabezpieczenia serwerów firmowych. Ten program stale monitoruje system i wszystkie konta użytkowników w poszukiwania luk w zabezpieczeniach i jeśli takie znajduje, stawia zabezpieczenia na wypadek pojawienia się złośliwych programów. Kompleksowa ochrona, jaką zapewnia wariant Pro, obejmuje szereg dodatkowych funkcji, jak antyspam, kontrolę stron www i ochronę przed atakami ransomware, które blokują dostęp do aplikacji.

Avast Business Antivirus Pro Plus

Niektórzy wymagają, aby systemy antywirusowe spełniały najwyższe wymagania. Wariant Pro Plus zapewnia dokładnie te same funkcjonalności co wariant Pro i kilka dodatkowych opcji. Dzięki niemu kontrola aplikacji, jakich używacie w firmie i ochrona ich przed oprogramowaniem szpiegującym, jest jeszcze bardziej skuteczna. Wariant Pro wyposażony został bowiem w funkcje jak ochrona kamery internetowej, stałe monitorowanie zachowań i VPN. VPN zwiększa Twoją prywatność, gdyż chroni Twoją lokalizację i aktywność w sieci. Jeśli chodzi o najlepsze programy antywirusowe to ten wariant spokojnie można do takich zaliczyć.

Najlepsze programy antywirusowe dla firm

Dobry program antywirusowy chroni Twój sprzęt firmowy i Twoje dane przed zagrożeniami płynącymi z sieci. Z kolei najlepszy program antywirusowy oferuje Ci wiele więcej. Przeglądając strony internetowe, korzystając z wielu kont użytkowników, programów pocztowych i chroniąc Twoją prywatność. Avast Business Antivirus zapewnia podstawową ochronę, z którą możesz czuć się bezpiecznie, bo Twoje dane i komputery zabezpieczone są przed atakami hakerskimi. Jeśli natomiast posiadasz Avast Business Antivirus Pro i Pro Plus możesz dodatkowo liczyć na pełną ochronę prywatności, blokując dostęp poprzez luki w zabezpieczeniach i ukrywając swoją lokalizację. Dlatego zdecyduj się chronić swoją firmę z tym orogramowaniem.

Szczegółowe różnice w funkcjonalnościach konkretnych wariantów Avast Business Antivirus i ich ofertę znajdziesz na https://soft360.pl/116-avast. Zajrzyj koniecznie i zadbaj o bezpieczeństwo Twojej firmy.

Unboxing experience

Liczy się nie tylko wnętrze, czyli dlaczego warto zainwestować w unboxing experience

Hagi smart

Kosmetyki Hagi SMART z kampanią marketingową subko&co