Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Sprawdź, gdzie pasujesz – nowa kampania Pracuj.pl „pod batutą” agencji kreatywnej Wyobraź Sobie

12 marca ruszyła kampania Pracuj.pl skierowana do studentów i osób, które dopiero rozpoczynają karierę zawodową. „Jak się do tego zabrać?”, „Gdzie szukać?”, „Skąd mam wiedzieć, czy to dobra decyzja?” – z takimi pytaniami mierzy się kandydat na staże, praktyki i stanowiska asystenckie. Dotarcie do tej grupy i nadanie kierunku to nie lada wyzwanie – wymagające, potrzebuje równie wymagającego pomysłu i takim okazała się koncepcja „Sprawdź, gdzie pasujesz!”

 

Celem kampanii jest zachęcenie młodych ludzi do próbowania sił na rynku pracy, sprawdzania w czym są dobrzy, tak aby mogli znaleźć pracę, która jest dopasowana do ich oczekiwań. Ważne aby kandydaci czyli się komfortowo podczas pierwszych zawodowych doświadczeń, stąd kierunek komunikacji z użytkownikami, big idea na sesję zdjęciową i zwycięski claim reklamowy: „Pierwsza praca? Sprawdź, gdzie pasujesz!”

Kampania jest emitowana w Internecie, w tym Facebook, Instagram, Youtube, strona Pracuj.pl, a także offline. Wygrana w przetargu agencja odpowiedzialna była za całość koncepcji kreatywnej i realizację, w tym: sesję zdjęciową, współpracę z rysownikami, tworzenie artykułów z pracodawcami i aktywności konkursowe.

Na studentów czekają także liczne atrakcje podczas ogólnopolskich targów pracy oraz eventów na wyższych uczelniach w 2018 roku.

Agencja Wyobraź Sobie działa od 2015 roku. Gromadzi kameralny zespół kreatywnych asów! Kochają wyzwania, świetnie bawią się reklamą. Realizują kampanie 360 stopni. Założycielami są: Marcin Pursa (Dyrektor od niespodziewanych zwrotów akcji i Kreacji) oraz Weronika Anna Żołek (Specjalista od pióra i Social Mediów).

 

www.wyobrazsobie.to

www.facebook.com/wyobrazsobie

www.instagram.com/wyobrazsobie

Leave a Reply