w , , ,

Top 6 reklam w reżyserii Spike’a Jonze’a

Reklamy spike jonze

Tym razem prezentujemy Wam top 6 reklam w reżyserii Spike’a Jonze’a. Efekty jego pracy oraz talentu możemy podziwiać między innymi w kultowych filmach „Być jak John Malkovich” oraz „Adaptacja”. Karierę zaczynał od kręcenia reklam i teledysków. W naszym zestawianiu mamy dla Was najlepsze projekty reklamowe utalentowanego reżysera.

1. Kreatywna reklama marki Adidas „Hello Tomorrow” bez wątpienia przenosi w magiczny świat wyobraźni i sennych marzeń.

2. Odzieżowa marka GAP postanowiła reklamować się w niekonwencjonalny, aczkolwiek bardzo zabawny sposób, przepraszając za pył oraz zapewniając, że nowy GAP nadchodzi 😉 Spot został wyreżyserowany oczywiście przez Spike’a Jonze’a.

3. Zadaniem spotu promującego firmę IKEA jest oddziaływanie na emocje odbiorców przekazu. Jeden z najsmutniejszych spotów świata. Efekt został osiągnięty.

4. Levi’s w tanecznej odsłonie. Reklama jednej z najsłynniejszych marek jeansów: Flyweight Jeans: Crazy Legs została wyemitowana w 2002 roku w Stanach Zjednoczonych.


5. Reklama Nike, w której dominuje katastroficzna wizja świata. Jednak nic nie powstrzyma biegaczy przed uprawianiem ich ulubionego sportu 🙂

6. Kolejny spot w reżyserii Spike’a Jonze’a dla marki Levi’s. Nie bez powodu kampania zatytułowana jest: Wide Leg Jeans: Doctors. W reklamie została przedstawiona dość nietypowa wizja pracy lekarzy na sali operacyjnej 😉

Burger king - whopper® toothpaste

BURGER KING – WHOPPER® TOOTHPASTE

Rick astley

YouTube zablokował Never Gonna Give You Up Ricka Astleya