w

Wybrano zwycięzcę II edycji Papaya Young Directors

wybrano zwycięzcę ii edycji papaya young directors 1

Tygodnie wytężonej pracy, kilkaset zgłoszeń, piętnastu finalistów, długie godziny obrad jury i jeden zwycięzca. W poniedziałek 15 czerwca w Kinie Praha w Warszawie odbyła się gala finałowa II edycji Papaya Young Directors, podczas której poznaliśmy nazwisko laureata konkursu – Julii Rogowskiej.

Zakończył się ogólnopolski konkurs Papaya Young Directors! Zadanie konkursowe to stworzenie scenariusza 45-sekundowego filmu reklamowego i jego realizacja. Tematem filmów były produkty i usługi sponsorów wydarzenia, wśród których znalazły się: Fundacja PZU, Rossmann, Play, Prosto.

Podczas uroczystej gali jury ogłosiło zwycięzców tegorocznej edycji. Emocji nie brakowało, ponieważ o nagrodę główną i 20 tysięcy złotych konkurowało ze sobą 14 finałowych filmów. Ostatecznie zwyciężyła Julia Rogowska za film dla drogerii Rossmann.

„Poziom tegorocznych prac był zdecydowanie wyższy niż w zeszłym roku, byliśmy zaskoczeni jakością nadesłanych propozycji” – tak o trudach decyzji opowiadali przewodniczący jury, Maciek Waligóra i Zuza Duchniewska, dyrektorzy kreatywni DDB&tribal.

Oprócz Grand Prix (20 tys. zł) przyznano także I nagrodę (10 tys. zł) i dwa wyróżnienia. I nagrodę otrzymał Michał Dymek, który stworzył reklamę dla marki Prosto.

„To była naprawdę świetna edycja! Przede wszystkim pokazała nam, że w Polsce jest mnóstwo zdolnych, kreatywnych ludzi, którzy chcą i potrafią robić fantastyczne reklamy. Myślę, że udało nam się odkryć nowe talenty, które wkrótce znajdą swoje miejsce na rynku reklamowym” – tak tegoroczny konkurs podsumował Kacper Sawicki, szef Papaya Films, organizatora konkursu.

Czy możemy się spodziewać następnych edycji Papaya Young Directors? – Mamy apetyt na więcej – odpowiada Kacper Sawicki – Wszystkich zainteresowanych zachęcam do śledzenia naszego facebookowego fanpage’a. Ale na razie musimy odespać galę… – mówi prezes Papaya Films.

Na gali zrealizowanej przez agencję endorfina events spotkać można było 350 gości z branży filmowej i reklamowej oraz przedstawicieli sponsorów i partnerów konkursu. Wśród sponsorów gali znaleźli się wódka Baczewski, wino Sutter Home oraz browar Namysłów.

Organizatorem konkursu Papaya Young Directors jest Papaya Films. Partnerami tegorocznej edycji są: to do PR, endorfina events, Fat Baby, Lunapark, Storystore.is, Press.

Prace finalistów i laureatów konkursu można obejrzeć na oficjalnym fanpage’u Papaya Young Directors na Facebooku: www.facebook.com/papayayoungdirectors oraz na stronie www konkursu: www.papayayoungdirectors.com.

ZWYCIĘZCY KONKURSU PAPAYA YOUNG DIRECTORS 2015

Co myślisz?

analiza wydatków reklamowych branży finansowej – spadek w pierwszym kwartale 2015 roku 8

Analiza wydatków reklamowych branży finansowej – spadek w pierwszym kwartale 2015 roku

jak tworzyć treści, które chce się czytać? 9

Jak tworzyć treści, które chce się czytać?