Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Cheetos Mustache inspiruje

Ruszyła kampania reklamowa limitowanej edycji paczek Cheetos Mustache z chrupkami w kształcie wąsów o smaku BBQ. Marka zachęca fanów do poszukiwania inspiracji, które mogą posłużyć do stworzenia kształtów chrupek Cheetos. Za działania odpowiada agencja VML Poland.

Chrupek o smaku pizzerini wygląda jak muzyczny trójkąt i urodzinowa czapeczka wyglądają? Ketchupowe pałeczki to tak naprawdę pałki do perkusji lub selfie stick? A może spirala Mix-Ups przypomina kształtem pęd bambusa? Do tych inspirujących kształtów, PepsiCo wprowadziło także limitowaną edycję chrupek w formie wąsów – Cheetos Mustache o smaku Barbecue (BBQ). Teraz każdy może sięgnąć po ulubione Cheetos i szukać dookoła siebie podobnych skojarzeń do ich inspirujących kształtów.
Dodatkowo, dzięki specjalnym filtrom na Facebooku oraz Snapchacie gepard Chester pobudza kreatywność i podkręca zabawę. Każdy, kto włączy Cheetosowy filtr, może zrobić selfie zainspirowane kształtami ulubionych chrupek.
Do kampanii zaproszono influencerów, którzy w parach będą nawzajem żartobliwie hackować swoje filmy, używając do tego inspirujących kształtów chrupek Cheetos. W działania włączyły się duety twórców internetowych: Naruciak i Unboxall, Smav i Dominik Rupiński oraz Sylwia Lipka i Dominik Łupicki.
Kampania wystartowała 17 września br., a swoim zasięgiem obejmuje TV, digital, w tym social media oraz kanały influencerów. Za jej strategię, koncept kreatywny, adaptację spotów i współpracę z influencerami odpowiada VML Poland. Agencja przygotowała także bumpery oraz dedykowane filtry, które są już dostępne na Facebooku oraz Snapchacie. Zakupem mediów zajął się dom mediowy OMD.
Spot Cheetos Mustache:
Zobacz drugi bumper:

Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Dodaj komentarz