w ,

Czarek Jóźwik i Robert Pasut dołączają do GetHero. AbstrachujeTV powraca w nowej odsłonie

Czarek Jóźwik i Robert Pasut dołączyli do wrocławskiej agencji influencer marketingu GetHero.

Czarek Jóźwik i Robert Pasut prowadzą aktywną działalność w Internecie od blisko 10 lat. Wspólnie z Rafałem Masnym zasłynęli jako twórcy AbstrachujeTV, który od początku powstania zgromadził ponad 1,5 mld wyświetleń i blisko 3,5 mln subskrybentów. Sami influencerzy nieprzerwanie zajmują czołowe miejsca w rankingach najbardziej rozpoznawalnych gwiazd internetu w Polsce.

Agencja zapewni duetowi profesjonalną obsługę managerską, w tym m.in. organizację i zarządzanie współpracą z markami, audyt kanałów i wsparcie analityczne, optymalizację profili i pomoc w zakresie media relations. Bezpośrednią opieką nad influencerami zajmie się Michał Kubiak (Key Accounts Manager). 

Praca z dwójką zawodowców, którzy de facto od podstaw budowali polską społeczność internetową, to zarazem przywilej i wielka frajda. Trudno o lepszy przykład doświadczonych twórców, którzy doskonale rozumieją biznes i są świadomi oczekiwań swoich widzów – mówi Łukasz Walczak, Sales Director i członek zarządu GetHero.

Niedawno Czarek Jóźwik i Robert Pasut powrócili do tworzenia materiałów na kanale AbstrachujeTV w nieco odświeżonej formie – skupiają się na krótkich i lekkich w odbiorze treściach, przygotowanych w nieco bardziej amatorskiej konwencji. Są także aktywni na Instagramie i TikToku.

To bez wątpienia nowy etap naszej internetowej przygody. Jednak mając za sobą zespół GetHero zyskujemy pewność, że kluczowe obszary naszej działalności są pod profesjonalną opieką. Dzięki temu możemy w pełni zająć się tym, co potrafimy najlepiej – tworzeniem contentu, z którym utożsamiają się nasi widzowie – mówi Robert Pasut.

Od początku roku do agencji dołączyło kilkunastu nowych twórców, w tym m.in. Julia Kostera oraz Rafał Masny. Obecnie GetHero ma pod opieką ponad 160 talentów – to m.in. Rezigiusz, Marlena Sojka i Kuba Norek, a także kolektywy Ekipa i GenZie. Wkrótce mają zostać opublikowane informacje o nowych transferach.

polska marka wspiera społeczność lgbt+

TATUUM łączy siły z Equaversity – polska marka wspiera społeczność LGBT+

wynagrodzenia branży pr

Wynagrodzenia w branży PR