w

TATUUM łączy siły z Equaversity – polska marka wspiera społeczność LGBT+

Polska marka wspiera społeczność lgbt+
polska marka wspiera społeczność LGBT+

Obecnie na rynku nie brak marek, za którymi stoją nie tylko określone produkty, ale także większe idee. Tak jest i w przypadku TATUUM. Ta polska marka wspiera społeczność LGBT+, o czym przypomina szczególnie w czerwcu, czyli podczas tzw. pride month. 

TATUUM: tu każdy jest mile widziany

Jak podkreśla marka: obchodzony w czerwcu miesiąc dumy – poświęcony celebrowaniu społeczności LGBT+ – staje się w tym roku dla naszej marki okazją do podkreślenia, że w TATUUM każdy jest mile widziany. Wychodząc z przekonania o równości wszystkich ludzi niezależnie od płci i orientacji seksualnej, robimy krok dalej, by powiedzieć: TATUUM wspiera różność i różnorodność w każdej formie.

Polska marka wspiera społeczność LGBT+ i łączy swoje siły z fundacją Equaversity

W czerwcu łączymy siły z fundacją Equaversity, która finansowo wspiera organizacje non-profit i inicjatywy działające na rzecz społeczności LGBT+ w Polsce. Specjalnie z myślą o tej współpracy nasza marka wprowadza do sprzedaży trzy unikatowe bluzy oraz trzy płócienne torby w limitowanych nakładach, z których cały dochód zostanie przekazany na działania statutowe fundacji.

– informuje TATUUM.

Polska marka wspiera społeczność lgbt+

LOVE MORE ALWAYS

Na produktach towarzyszy nam hasło LOVE MORE ALWAYS, a każdy z nich niesie ze sobą najważniejszą dla nas wiadomość: KAŻDY JEST MILE WIDZIANY. Każdy, niezależnie od tego, czym różni się od innych, zasługuje na miłość, szacunek i bezpieczeństwo. Do sesji zdjęciowej zaproszono choreografów z Kiki House of Sarmata – Bożna, Danil i Vola – specjalizujących się w voguingu, tańcu pełnym ekspresji, otwartości, pozytywnych emocji oraz kreatywności – informuje TATUUM.

Polska marka wspiera społeczność lgbt+

Czym jest równość?

Ostatnie lata wyraźnie pokazują, że dla konsumentów znaczenie ma nie tylko, co oferuje marka, ale i jakimi wartościami się kieruje. Właśnie dlatego takie kwestie jak archetypy marki czy jej wizerunek mają ogromne znaczenie. Nie inaczej jest w przypadku TATUUM. Jak podkreśla marka, dla niej dużą wartość ma równość.

Dając znać o naszej otwartości na różnorodność, chcemy jednocześnie zadać sobie i naszym Klientom pytanie: czym jest równość, czym powinna być, i dlaczego powinniśmy ją wspierać.

Dla nas, dla TATUUM…

równość 

to szacunek do inności

to otwartość na rozmowę i zrozumienie innych perspektyw

to szukanie sposobów na wspieranie dyskryminowanych

to prawo każdego człowieka.

A czym równość jest dla Ciebie?

Polska marka wspiera społeczność lgbt+

Zabawa w gronie rodzinnym

Co 3 rodzic nie ma czasu na zabawę ze swoimi dziećmi – badanie LEGO Play Well

Czarek jóźwik

Czarek Jóźwik i Robert Pasut dołączają do GetHero. AbstrachujeTV powraca w nowej odsłonie