w

Fisz po raz drugi w kampanii IKEA

Fisz po raz drugi w kampanii ikea

Melodyjna narracja Bartosza „Fisza” Waglewskiego po raz drugi w spocie reklamowym IKEA. Tym razem to opowieść o nadchodzących świętach zachęcająca, by „zrobić więcej miejsca na miłość”. Za kreację odpowiada agencja Saatchi&Saatchi IS. Film wyprodukowany przez studio TANK wyreżyserował Tadeusz Śliwa.

Świąteczna reklama IKEA to druga odsłona kolaboracji marki z artystą w ramach kampanii „IKEA. Niech żyje dom”. Pierwsza została zaprezentowana w sierpniu tego roku. Był to również pierwszy efekt współpracy z agencją Saatchi&Saatchi IS.

Nowy spot został wyprodukowany przez dom produkcyjny TANK. „Po raz kolejny zrealizowaliśmy dla IKEA reklamę opartą o przemyślany koncept kreatywny, który pozwolił nam rozwinąć skrzydła w obszarze produkcji. W efekcie dostarczyliśmy film, z którego zadowolone są wszystkie zaangażowane strony” powiedział Marcin Borkowski, producent filmu.
Za konceptem kreatywnym spotu stoi team w składzie: Karolina Kałużna, Tomasz Misiukiewicz, Patrycja Lukjanow oraz Michał Pawłowski z Saatchi&Saatchi IS.

Reklama „Zrób miejsce na miłość” jest emitowana w TV oraz internecie.

Klient: IKEA Retail
Agencja: Saatchi&Saatchi IS/ Magdalena Barszcz
Team kreatywny: Karolina Kałużna, Tomasz Misiukiewicz, Patrycja Lukjanow, Michał Pawłowski
Reżyser: Tadeusz Śliwa/ Point Of You
Dop: Michał Dąbal
Scenografia: Olak&Brudz SetDesign
Kostiumy: Maria Bulanda
Make Up: Paula Celińska
Montaż: Robert Gryka
Postprodukcja: Lunapark Motion Arts Collective
Muzyka: Daniel Bloom

[g1_row]

[g1_1of1]

[g1_posts type=”recent” template=”grid_1of1″ columns=”1″ masonry=”standard” image_variant=”landscape” hide=”author,date,comments_link,summary,categories,tags” view=”standard” autoplay=”none” nav=”arrows_coins” filters=”categories,tags” load_more=”standard” term_ids=”ikea” max=”2″ offset=”1″]

[/g1_posts]

[/g1_1of1]

[/g1_row]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dorota wellman dla greenpeace

Dorota Wellman dla Greenpeace

Hypercrew dla siemens

HyperCREW dla Siemens