w

Hubert Skubij i Jolanta Kozak w Veovee

Do zespołu client service Veovee, butikowej agencji digitalowej, dołączyły dwie osoby – Hubert Skubij jako Senior Account Manager oraz Jolanta Kozak na stanowisku Account Manager. Oboje będą odpowiadać za prowadzenie projektów z obszaru mobile marketingu dla domów mediowych.

Hubert skubij i jolanta kozak w veoveeHubert Skubij ma ponad 17-letnie doświadczenie w realizacji działań z obszarów digital marketingu i new business. W Veovee jako Senior Account Manager odpowiada za kompleksową obsługę kampanii mobilnych, wykorzystujących m.in. rich media oraz formaty gamingowe. Ostatnio zajmował się pozyskiwaniem partnerów biznesowych oraz sprzedażą powierzchni reklamowych w PMPG Polskie Media, a przedtem w Gremi Media. Wcześniej jako Senior Key Account Manager w Mobiem prowadził kampanie w aplikacjach oraz grach mobilnych. W latach 2005-2020 pracował w Wirtualna Polska Media, zajmując się pozyskiwaniem nowych klientów oraz kompleksową obsługą obecnych w zakresie sprzedaży powierzchni reklamowych dedykowanych działaniom wizerunkowym, performance i content marketingowym. W trakcie swojej kariery zawodowej realizował działania dla jednych z największych marek i domów mediowych na polskim rynku m.in.: Allianz, Eobuwie, LG, Mindshare, Mediacom, Media Saturn Holding, Orange, RTV Euro AGD, Yves Rocher czy Ziaja. 

Hubert skubij i jolanta kozak w veoveeJolanta Kozak w Veovee na stanowisku Account Manager odpowiada za prowadzenie kampanii mobilnych. Wcześniej przez blisko 11 lat pracowała jako starszy specjalista w zespole ds. negocjacji i handlu biura reklamy Telewizji Polskiej. Zajmowała się wówczas kompleksową obsługą klientów w zakresie planowania, realizacji i optymalizacji kampanii reklamowych. Prowadziła działania m.in. dla domów mediowych z Grupy dentsu Polska oraz Publicis Poland. Doświadczenie zawodowe zdobywała również w Mediacom Warszawa oraz CR Media. 

Natalia wasyluk green parrot

Natalia Wasyluk headem międzynarodowego projektu HI w Green Parrot

Public relations

Public relations