w

Jakie widzisz zalety korzystania z notebooka i monitora jednocześnie?

Jakie widzisz zalety korzystania z notebooka i monitora jednocześnie?
samsungmedia.pl

Samsung przygotował akcję konkursową, dzięki której nabywcy 24 i 27-calowych monitorów tej firmy mogą wygrać nowy notebook Serii 3. W grze o laptop mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, które w okresie do 4 listopada zakupią objęty promocją monitor i na stronie monitory.samsung.pl wypełnią zgłoszenie oraz odpowiedzą na pytanie „Jakie widzisz zalety korzystania z notebooka i monitora jednocześnie?”. W każdym tygodniu do wygrania jest jeden komputer.

Jakie widzisz zalety korzystania z notebooka i monitora jednocześnie?
Samsungmedia. Pl

Nowoczesne monitory firmy Samsung spełniają znacznie więcej funkcji, niż tylko wyświetlanie sygnału wideo z komputera. Są przydatnym uzupełnieniem notebooków i ultrabooków, zapewniając krystalicznie czysty, dynamiczny obraz w rozdzielczości Full HD na ekranach znacznie większych, niż te standardowo montowane w laptopach. Co więcej, wybrane monitory Samsung Smart TV posiadają wbudowany odbiornik naziemnej i kablowej telewizji cyfrowej (DVB-T/C), a dzięki funkcji Smart Hub oferują dostęp do setek aplikacji oraz popularnych portali społecznościowych. Technologia Intel® Wireless Display (WiDi) pozwala, by monitor bezprzewodowo łączył się z innymi, kompatybilnymi urządzeniami i udostępniał treści na kilku ekranach. Dzięki złączu MHL (Mobile High-Definition Link) możliwe jest oglądanie na ekranie monitora treści przesyłanych bezpośrednio z urządzenia mobilnego, jak tablet czy smartfon. Z kolei funkcja AllShare Play umożliwia bezprzewodowe, strumieniowe przesyłanie ulubionych filmów, zdjęć i muzyki wprost do monitora z kompatybilnych urządzeń znajdujących się w jego pobliżu.

Jakie widzisz zalety korzystania z notebooka i monitora jednocześnie?
Samsungmedia. Pl

W ramach akcji konkursowej, która potrwa do 4 listopada, każdy nabywca 24 lub 27-calowego monitora firmy Samsung otrzyma stylowy pendrive i będzie mógł włączyć się do gry o notebook Serii 3. Uczestnikiem akcji może być osoba pełnoletnia, która po zakupieniu monitora wypełni zgłoszenie na stronie konkursowej monitory.samsung.pl oraz odpowie na pytanie „Jakie widzisz zalety korzystania z notebooka i monitora jednocześnie?”. Akcją objętych jest blisko 50 modeli monitorów Samsung (LED, Smart Station Monitor i Smart TV Monitor) o przekątnych ekranu 24 i 27 cali. Co tydzień, aż do 4 listopada, każdy uczestnik promocyjnej akcji ma szansę wygrać jeden notebook Serii 3 i przekonać się, jak dobrze współpracuje on z zakupionym monitorem. Regulamin konkursu i szczegóły akcji dostępne są na stronie monitory.samsung.pl.


źródło: samsungmedia.pl

Tablety w natarciu – raport ceneo. Pl

Tablety w natarciu – raport Ceneo.pl

E-zakupy codziennego użytku