w ,

VMLY&R Poland wygrywa przetarg na obsługę social media Samsung Electronics Polska

Vmly&r poland wygrywa przetarg na obsługę social media samsung electronics polska

Agencja VMLY&R Poland po raz kolejny wygrała przetarg na obsługę social media dla Samsung Electronics Polska. To kontynuacja współpracy trwającej nieprzerwanie od 2016 roku.

Kluczową kompetencją agencji VMLY&R w kontekście współpracy z Samsung Electronics Polska jest doskonała znajomość rynku social mediów i płynne, innowacyjne poruszanie się we wszystkich ich kanałach. Po raz kolejny agencji została powierzona obsługa Samsung Electronics Polska w obszarze tworzenia strategii i koncepcji kreatywnych na potrzeby komunikacji mediach społecznościowych oraz kampanii taktycznych promujących produkty marki.

Do zadań agencji należy wdrażanie strategii obecności marki w kanałach social media, takich jak: Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter i YouTube, prowadzenie tam bieżącej komunikacji, a także działania z zakresu social listening oraz social customer care. Na potrzeby komunikacji produktów agencja VMLY&R Poland realizuje także sesje fotograficzne i produkcje wideo oraz aktywacje niestandardowe.

To nadzwyczajna sytuacja, w której już po raz trzeci udało nam się przekonać nasze partnerki i partnerów z Samsung Electronics Polska, że warto kontynuować tę współpracę. Postrzegam to jako wyraz uznania dla doświadczonego zespołu VMLY&R, ich codziennego zaangażowania i budowanego przez lata know-how. To również potwierdzenie zrozumienia potrzeb biznesowych marki, co szczególnie napawa nas dumą. Praca dla liderów w swoich branżach ma dla nas ogromne znaczenie, szczególnie w obliczu interesujących wyzwań, które nas wspólnie czekają. Jesteśmy do tych wyzwań przygotowani i nie możemy się doczekać kolejnych lat razem – Bartosz Mazurek, business supervisor, VMLY&R Poland


  1. OpenAI tworzy pierwszy marketplace My GPTs
  2. Wręczono nagrody w 24. edycji Effie Awards Poland. Poznaj zwycięzców
  3. Najlepsze kampanie marketingowe na TikToku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More bananas

Marketingowy Miesiąc Kobiet w More Bananas

Od ciebie zależy, którą wersję siebie karmisz - postaw na tę fajną i poznaj swoje prawa! Rocketjobs. Pl z nową kampanią

Od Ciebie zależy, którą wersję siebie karmisz – postaw na tę fajną i poznaj swoje prawa! Rocketjobs.pl z nową kampanią