w

Kampania profrekwencyjna „To Twój Wybór” w centrum uwagi mediów

Kampania to twoj wybor

Anna Klamecka, Strategy Director w VMLY&R Poland, rozmawiała z Vogue o kampanii profrekwencyjnej „To Twój Wybór”. Nie była to jednak jedyna okazja, by usłyszeć o inicjatywie – Klamecka i Joanna Milewska, także z VMLY&R, były również gośćmi w programie radiowym Bolesny Poranek w newonce.radio.

Kampania, która zmienia spojrzenie na wybory

Mimo że większość młodych Polek jest świadoma tego, jakie przyszłe kierunki polityczne preferują, często rezygnują z udziału w wyborach. Kampania „To Twój Wybór” ma za zadanie przełamać ten stan rzeczy, pokazując kobietom, że ich głos jest kluczowy w kształtowaniu przyszłości.

„Swoją energię i niezadowolenie pokazałyśmy w protestach w trakcie pandemii. Od tego czasu minęło jednak parę lat i politycy zapomnieli, jaka siła stoi za kobietami,” mówi Anna Klamecka.

Współpraca pro bono, ale o wielkim znaczeniu

Agencja VMLY&R pracuje nad kampanią pro bono i w jej skład wchodzi przeważnie zespół kobiet. Do projektu dołączyli również inni partnerzy, również działający pro bono, od Instytutu Badawczego Make a Difference, przez Mindshare i GroupM, aż po Lifetube i OneMulti PR. Jest to dowód na to, jak ważny jest cel kampanii i jak szerokie wsparcie zyskuje wśród różnych podmiotów rynku.

Co dalej z kampanią „To Twój Wybór”?

Anna Klamecka podkreśla, że wybory to dopiero początek i że prawdziwa zmiana zaczyna się od małych, ale konsekwentnych działań każdej z nas. Kampania „To Twój Wybór” ma za zadanie nie tylko zwiększyć frekwencję w wyborach, ale również podnieść świadomość społeczną na temat roli kobiet w demokracji.

„Kampania ma uświadomić kobietom, że ich głos ma decydujące znaczenie w kwestiach dla nich fundamentalnych,” dodaje Klamecka.

Kampania już zyskuje szerokie echo w mediach i trudno nie zauważyć jej wpływu. Pozostaje mieć nadzieję, że uda się przełamać dotychczasową apatię i skłonić do głosowania tych, którzy wciąż w to nie wierzą.


  1. Lipton zrywa współpracę z Kanałem Sportowym
  2. Kampanie profrekwencyjne [IAA POWER PODCAST]
  3. Castorama z autorskim podcastem – „Razem najlepiej”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

25 lat google

Ekspert obala mity o GA4 

Sondaż seo

Sondaż SEO partii politycznych