Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Książka Anji Rubik #sexedpl trafi do 1000 polskich szkół

program afiliacyjny

Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie”. Anja tworzyła kilkudniową pop-up szkołę,  w której zajęcia z edukacji seksualnej prowadzili najlepsi eksperci w Polsce.  Teraz W.A.B. i Anja Rubik zdecydowali się na przekazanie tysiąca egzemplarzy książki do szkół i placówek edukacyjnych.

„Mam głos i mogę coś z tym zrobić” – pisze we wstępie do swojej książki na temat edukacji seksualnej Anja Rubik.  Światowa gwiazda w przeciągu niespełna roku  od zainicjowania kampanii społecznej #sexedpl, złożonej z krótkich filmów, wydała wraz z Wydawnictwem W.A.B. podręcznik „#SEXEDPL.

Podręcznik adresowany jest nie tylko do młodych ludzi, ale również do ich rodziców i nauczycieli. Wypełniony merytoryczną wiedzą, uczy dorosłych, jak rozmawiać z dziećmi i młodzieżą o „tych” sprawach  – odpowiedzialnie, rzetelnie i bez powielania mitów. To doskonałe narzędzie  dla nauczycieli, którzy chcą prowadzić swobodną i mądrą komunikację  na temat seksu ze swoimi uczniami.

Podczas pracy nad podręcznikiem „#SEXEDPL” Anja Rubik zaprosiła  do współpracy najlepszych profesjonalistów w Polsce – edukatorki i edukatorów, terapeutki i terapeutów, lekarki i lekarzy, aktywistki i aktywistów. Efektem ich działania jest książka ciekawa, prawdziwa, pełna merytorycznej wiedzy, a także piękna graficznie. Co istotne, podręcznik autorstwa znanej modelki jest projektem non-profit. Zarówno Anja Rubik, jak i Wydawnictwo W.A.B. zrezygnowali z zysków ze sprzedaży książki, które zostaną przekazane na rzecz Fundacji #SEXEDPL.

Przypominamy, że tysiąc książek trafi do tych nauczycieli i edukatorów, którzy zgłoszą się do projektu jako pierwsi.

Zachęcamy do wypełnienia formularza tutaj: https://bit.ly/2RlFedV

Dodaj komentarz