w

Łatwiejsze połączenia przez Microsoft Teams

Microsoft teams

Przedsiębiorstwa mogą teraz szybciej uruchomiać połączenia sieci telefonicznej (PSTN) w usłudze Micrososoft Teams. Jest to możliwe dzięki rozwiązaniu Cloud Session Border Controller, które dostarczyła firma Colt Technology Services.

Cloud Session Border Controller od firmy Colt Technology Service to oparte na chmurze rozwiązanie głosowego, które zapewnia Direct Routing, umożliwiając tym samym łatwe uruchomienie połączeń PSTN (publicznej przełączanej sieci telefonicznej) dla Microsoft Teams. 

Jest to krok naprzód w przyspieszaniu i upraszczaniu komunikacji w firmie, bez konieczności instalowania jakiegokolwiek sprzętu lokalnie lub w centrum danych. Nowa oferta, stworzona we współpracy z AudioCodes – wiodącym dostawcą zaawansowanych usług głosowych – jest rozszerzeniem oferty Colt Intelligent Communications wprowadzonej w 2019 roku. 

„Miniony rok pokazał wartość szybkiego i bezproblemowego dostarczania usług głosowych i sieciowych. Gdy świat zmienił się dramatycznie, zauważyliśmy rosnące zapotrzebowanie na usługi głosowe, które miały kluczowe znaczenie dla przedsiębiorstw, zmuszonych przestawić swoją działalność na pracę zdalną niemal z dnia na dzień. Nasi klienci odnieśli korzyści, współpracując z jednym dostawcą, który był w stanie dostarczyć kompletne rozwiązanie do inteligentnej komunikacji, udostępniając narzędzia do współpracy potrzebne w dzisiejszym cyfrowym miejscu pracy” – powiedziała dyrektor generalna Colta, Keri Gilder. 

„Inwestycja firmy Colt w ofertę inteligentnej komunikacji będzie nadal przynosić zyski, ponieważ coraz więcej przedsiębiorstw przechodzi na Microsoft Teams jako podstawową platformę współpracy i komunikacji” – dodała. 

Dzięki zastosowaniu Cloud SBC od Colt, przedsiębiorstwa mogą teraz korzystać z szerokiego zasięgu Colt w zakresie transmisji głosu i danych – zarówno w sieci, jak i poza nią – w ramach rozwiązania pakietowego. W jednej umowie połączone są wszystkie komponenty wymagane do ujednolicenia komunikacji. Rozwiązanie jest w pełni oparte na chmurze i zapewnia większą elastyczność zarówno dla dużych, jak i małych przedsiębiorstw, wdrożenie i udostępnienie usługi trwa mniej niż tydzień – radykalnie skracając czas dostawy. Colt oferuje również płatność w miarę użytkowania, co pozwala małym i średnim przedsiębiorstwom na elastyczność w przeprowadzanej transformacji cyfrowej.

Podstawą rozwiązań głosowych i sieciowych firmy Colt jest sieć Colt IQ, w której skład wchodzi ponad 29 000 budynków z własną infrastrukturą sieciową i 900 centrów danych na całym świecie.

Możliwości platformy Microsoft 365 i Teams w połączeniu z sieciami głosowymi i sieciami danych Colt, zapewniają kompleksową wydajność, bezpieczeństwo i niezawodność, w formie jednolitej i unikatoweji usługę IT. 

 „Cieszymy się, że możemy współpracować z Colt, który ciągle ulepsza ofertę telefoniczną dla Microsoft Teams, przyspieszając przyjęcie przez klientów Direct Routing for Teams” – komentuje GIovanni Mezgec, dyrektor generalny Microsoft 365 Marketing w Microsoft Corp.

Andy Elliot, wiceprezes ds. Marketingu na region EMEA w AudioCodes powiedział: „Jesteśmy zachwyceni, że możemy kontynuować naszą współpracę z Colt, aby pomóc uprościć i przyspieszyć przejście klientów do Microsoft Teams z pomocą Direct Routing. AudioCodes Cloud Edition SBC zapewni Coltowi elastyczność i skalowalność, potrzebne do zapewnienia prawdziwie ujednoliconej komunikacji i współpracy. ”


Zobacz też:

Jak zdobyć popularność na Instagramie, by profil zaczął przynosić zyski?

Agencja PR – czym się zajmuje?

6 pytań, które pozwolą wybrać idealną agencję social media

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wskaźnik roi

Każda firma powinna sprawdzać opłacalność inwestycji. Najprościej robić to przy pomocy wskaźnika ROI

Dobór gry dla dziecka

Trudna sztuka doboru gry dla dziecka – o czym powinien pamiętać każdy rodzic, wybierając grę na konsolę czy komputer?