w

Nowa kampania New Balance

New balance nowa kampania

Basia Kurdej-Szatan, Julka Cymbaluk i Szymon Radzimierski w kampanii New Balance „Powrót do szkoły”.

Czy jesteście gotowi na powrót do szkoły? Marka New Balance wspólnie z Basią Kurdej-Szatan, Julką Cymbaluk i Szymonem Radzimierskim już tak. Ruszyła jesienna, digitalowa kampania „Powrót do szkoły” marki New Balance.

New balance

Jak przystało na markę z Ameryki – wszystko utrzymane w amerykańskim stylu. W rolę nauczycielki wcieliła się polska aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa, laureatka trzech Telekamer oraz Złotej Telekamery (2018) Barbara Kurdej-Szatan. Uczniami zostali: Julka Cymbaluk oraz Szymon Radzimierski.

https://www.youtube.com/watch?v=GNOBUnFJSh4

Julka pochodzi z Wrocławia, uwielbia gotować i wygrała pierwszą edycję MasterChef Junior. Poza gotowaniem kocha skoki na trampolinie. Szymon Radzimierski, bloger i podróżnik, fan trekkingów i egzotycznych zwierząt. Na swoim koncie ma książkę – „Dziennik łowcy przygód. Extremalne Borneo” – napisaną na podstawie własnych przygód. Prowadzi bloga: planetakiwi.pl, zwiedził ponad 30 krajów, jeździł po Europie, obu Amerykach, Nowej Zelandii, Australii i Azji.

Kampanię wyprodukowała agencja Webtalk. Produkcja – Anna Luberska i Ala Moderska, dyrektor kreatywny – Przemek Puchalski. Zdjęcia wykonał duet fotografów: Borys Synak i Sebastian Dziechciarz. Stylizacja – Joanna Peczkis.

 

Na okładce vogue polska supermodelka christy turlington

Na okładce Vogue Polska supermodelka Christy Turlington

K2 pozostaje niezależne

K2 pozostaje niezależne