Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

PR Inspiration dla 2loop Tech

Agencja PR Inspiration rozpoczęła współpracę z 2loop Tech, spółką technologiczno–badawczą, zajmującą się rozwojem i wdrażaniem innowacyjnych systemów recyklingu urządzeń wykorzystywanych w sektorze odnawialnych źródeł energii.

2loop Tech to spółka technologiczno-badawcza, zajmująca się m.in. opracowaniem metody 100% recyklingu paneli fotowoltaicznych. Dzięki badaniom własnym oraz zawiązanemu konsorcjum badawczo-wdrożeniowemu z Akademią Górniczo-Hutniczą w Krakowie, spółka wprowadza na globalny rynek innowacyjne, ekologiczne i efektywne kosztowo rozwiązania w obszarze recyklingu paneli fotowoltaicznych.

Szukaliśmy partnera z doświadczeniem w zakresie budowania strategii komunikacji marki, dlatego uznaliśmy, że dorobek PR Inspiration a także zaufanie jakim agencja cieszy się na rynku, gwarantują nam współpracę na najwyższym poziomie – mówi Marcin Karbowniczek, Prezes Zarządu 2loop Tech. Rok 2021 będzie bardzo intensywny dla spółki – planujemy emisję akcji w ramach Pre–IPO i docelowo, w 2022 roku, wejście na NewConnect – dodaje.

Do kluczowych zadań PR Inspiration należeć będzie opracowanie strategii komunikacji, wprowadzenie spółki na rynek oraz przygotowanie i wdrożenie strategii komunikacji Pre-IPO. Działania planowane są w obszarze media relations oraz mediów społecznościowych.

Sektor OZE jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się segmentów światowej gospodarki. Szybkość zmian jest ogromna i kluczowym wyzwaniem jest budowanie zaufania wśród partnerów biznesowych i inwestorów. Wymaga rzetelnej i profesjonalnej współpracy na linii klient – agencja – media – mówi Karina Grygierek, Prezes Zarządu PR Inspiration. Współpraca z 2loop Tech jest tym bardziej satysfakcjonująca, że spółka wdraża innowacyjne na skalę globalną rozwiązania ekologiczne w zakresie recyklingu odpadów przemysłowych – dodaje Karina Grygierek.

Strony nie informują, na jaki czas zawarły umowę. Osobą odpowiedzialną za prowadzenie projektu ze strony agencji jest Marcin Grygierek, Wiceprezes Zarządu PR Inspiration.


Zobacz też:

Monitoring cen – jakie ma znaczenie dla producentów?

Czy marketing afiliacyjny jest opłacalny?

Wiesz czym jest dropshipping? Odpowiadamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *