w

Smakowita kuchnia od WP.PL

Wirtualna Polska odświeżyła gruntownie serwis kuchnia.wp.pl. Witryna ma teraz bardziej przejrzystą strukturę, a jej wyróżnikiem jest nowa warstwa wizualna. Nie brakuje w niej różnorodnych przepisów, interesujących materiałów redakcyjnych oraz rzeczowych porad ekspertów.

Metamorfozie uległa większość zakładek w serwisie kuchnia.wp.pl. Najważniejsza z nich – Katalog przepisów – została urozmaicona i rozbudowana. Wyposażono ją w zaawansowaną wyszukiwarkę. Dzięki temu szybko i łatwo można znaleźć nie tylko konkretną potrawę, ale też dania kuchni narodowych i regionalnych np. włoskiej, francuskiej, czy bałkańskiej. Dostępne są też podpowiedzi, co przygotować na randkę, piknik, grill czy rodzinną uroczystość. Wprowadzono również ułatwienie dla osób będących na diecie – dostępne są informacje m.in. o daniach wegetariańskich, niskokalorycznych oraz bezglutenowych.

Co ciekawe, użytkownicy mogą sami dodawać przepisy i publikować filmy wideo w serwisie. – Zależało nam na udostępnieniu prostej w obsłudze i użytecznej funkcjonalności. Do publikacji przepisu nie jest konieczne posiadanie konta na WP.PL. Teraz każdy internauta może dodawać swoje multimedia – podkreśla Sławomir Kuncewicz, Kierownik Zespołu Realizacji Projektów w Wirtualnej Polsce.

Serwis z przepisami w nowej odsłonie
Smakowita kuchnia od wp. Pl

W witrynie wyeksponowano zdjęcia potraw. Nowością jest również kalkulator miar i wag, który umożliwia przeliczenie np. dekagramów i mililitrów na szklanki czy łyżki.

– Cieszymy się, że stworzyliśmy przejrzysty, prosty w nawigacji serwis, który będzie kulinarną inspiracją dla naszych użytkowników – mówi Karolina Redutko, Kierownik Zespołu Serwisów Trendy i Hobby Wirtualnej Polski. – Gotowanie jest wspaniałą pasją. Naszym celem jest udostępnienie produktu, odpowiadającego na potrzeby osób, dla których dobre jedzenie to ważny element stylu życia – dodaje.

źródło: mat. pras.

Firmowy projekt antynikotynowy

Firmowy projekt antynikotynowy

Bezpłatna konferencja – mobile summit już 29 stycznia

Bezpłatna konferencja – Mobile Summit już 29 stycznia