Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Spółki Brandwise, Animise i Kancelaria Bil łączą siły

adwise group

Brandwise, Animise i Kancelaria Bil tworzą grupę marketingową AdWise Group. Nowy podmiot na rynku koncentruje się na dostarczaniu efektywnych rozwiązań opartych na analizie danych oraz jakościowej obsłudze klienta. Na czele grupy stoi Łukasz Świrgał. Spółki otrzymały nową identyfikację i strony www oraz nową siedzibę.

AdWise Group zapewnia klientom kompleksowe doradztwo i holistyczną obsługę komunikacyjną. Punktem wyjścia przy każdym projekcie jest klient i jego potrzeby, a proponowane działania zapewniają wymierne efekty biznesowe.

Naszym celem jest dostarczanie klientom kompleksowych, uszytych na miarę i skutecznych rozwiązań – podkreśla Łukasz Świrgał, CEO AdWise Group. Wyrośliśmy z dużych korporacji. Tworząc najpierw poszczególne spółki, a teraz Grupę, tworzymy je tak, jak sami chcielibyśmy być obsługiwani. Taka perspektywa pomaga nam lepiej zrozumieć naszych klientów. Dlatego też ogromną wagę przykładamy do poziomu obsługi Klienta, a nawet wprowadzamy do oferty gwarancję reakcji na kontakt w ciągu 15 minut. Nikogo nie pozostawiamy bez odpowiedzi przez parę dni. Budujemy przez to zaufanie, które w świecie biznesu ciężko pozyskać – wskazuje Łukasz Świrgał, CEO AdWise Group.

Spółki będą nadal niezależnie rozwijać kompetencje w swoich obszarach, jednocześnie uzupełniając wzajemnie swoją ofertę w ramach Grupy.

Agencja Brandwise, istniejąca na rynku od 5 lat, specjalizuje się w skutecznej komunikacji oraz tworzeniu unikatowych narzędzi marketingowych. W 2017 roku, w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na materiały wideo, powstało studio produkcji animacji i filmów biznesowych – Animise. Jego realizacje szybko i efektywnie trafiają z komunikatem do odbiorców. Kancelaria Bil zapewniająca klientom wsparcie prawne w zakresie prowadzonych działań promocyjnych i obsługę prawną dla firm powstała w 2013 roku.

Obecnie AdWise Group to ponad 20 osób pracujących dla ponad 50 klientów, przede wszystkim z branży finansowej i ubezpieczeniowej, w tym takich marek jak AVIVA, HAPI Pożyczki, Marshal Lion Group, Accenture, InBank Polska, Wiener Towarzystwo Ubezpieczeń (dawniej Gothaer), Creamfinance, Lendo Polska czy Provident.

Powstanie Grupy to także zupełnie nowa identyfikacja wizualna wszystkich spółek oraz strony internetowe w nowej odsłonie. Impulsem do zmiany były 5. urodziny Brandwise – podmiotu, który wszystko zapoczątkował.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *