w

Spotify prezentuje podcastowe listy przebojów

Darmowy spotify
darmowy spotify

Chcesz odkryć świat podcastów lub po prostu dodać kilka nowych kanałów do swojej biblioteki, ale nie wiesz od czego zacząć? Nic prostszego! Aby umożliwić użytkownikom łatwiejszą nawigację wśród nieskończonej ilości treści czekających na odkrycie, Spotify wprowadza listy przebojów z podcastami.

Od dziś w ramach zakładki Wyszukaj w aplikacji Spotify użytkownicy znajdą dwie listy:

  • Top Podcasty – ranking najpopularniejszych podcastów, aktualizowany na podstawie ostatnich danych o słuchaczach i odtworzeniach.
  • Ostatnio Popularne – ranking podcastów, które są obecnie na czasie. Lista kanałów, których popularność rośnie w danym momencie, pozwoli użytkownikom odkrywać nowo powstałe kanały i twórców, którzy dopiero budują swoje grono stałych słuchaczy.
Nowe listy podcastowych przebojów to narzędzie, które pomoże użytkownikom aplikacji Spotify w odkrywaniu podcastów, oferując im godne zaufania źródło informacji o najchętniej streamowanych i popularnych kanałach. Skorzystają na nim także twórcy, docierając do nowych odbiorców. Lokalne rankingi umożliwią słuchaczom na całym świecie łatwiejsze odnalezienie najciekawszych podcastów z ich regionu.
Zmienia się również platforma dla twórców podcastów – Spotify for Podcasters. W ramach nowych funkcjonalności, w panelu twórcy pojawią się powiadomienia dotyczące rosnącej popularności kanału. Powiadomienia będą zawierać grafikę do wykorzystania przez podcasterów w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Płatności kodami QR 

Współpraca z agencją marketingową

Współpraca z agencją marketingową – czy to się opłaca?