w

Catering dietetyczny Pomelo startuje z własnym cyklem podcastów

Catering Pomelo uruchamia własny format podcastów – Pomelo Health Podcast. Jest to jeden z pierwszych tego typu projekt stworzony przez firmę działającą w branży diety pudełkowej. Jego celem jest dostarczenie użytkownikom unikalnych treści z zakresu diety, aktywności fizycznej i zdrowia, popartych wiedzą i doświadczeniem zapraszanych do dyskusji ekspertów.

Pomelo Health Podcast to rozmowy z praktykami zdrowego i aktywnego stylu życia. Znajdziecie w nim tematy związane z dietą, prawidłowym odżywianiem, sportem oraz zdrowiem zarówno fizycznym, jak i psychicznym. – Koncepcja naszego podcastu opiera się na dostarczaniu odbiorcom unikatowych i wartościowych treści, dlatego każdy odcinek to spotkanie z jednym ze specjalistów w swojej dziedzinie. Będziemy rozmawiać o najbardziej aktualnych tematach i zagadnieniach, które często stają się przedmiotem społecznej, a nawet medialnej dyskusji. – mówi Grzegorz Piekarczyk, prowadzący Pomelo Healthy Podcast.

Dwa premierowe odcinki poświęcone są  najnowszym i dość kontrowersyjnym trendom dietetycznym. W pierwszym wspólnie z Dawidem Białowąsem – wykładowcą, specjalista ds. żywienia i wspomagania dietetycznego w sporcie przyjrzymy się popularnej ostatnio diecie ketogenicznej. Poszukamy odpowiedzi na pytania: dlaczego jest tak popularna? Czy nadaje się dla każdego i na co trzeba zwrócić największą uwagę podczas jej stosowania? W drugim porozmawiamy z Bartoszem Florczakiem – dietetykiem sportowym o wpływie diety oczyszczającej na organizm, w tym m.in. o dietach sokowych, różnicach między postem a dietą oczyszczającą, a także modnej, głównie za sprawą niesamowitej metamorfozy piosenkarki Adele, diecie Sirt. 

 

Ponadto w kolejnych odsłonach podcastu gośćmi Grzegorza Piekarczyka będą m.in. Edyta Litwiniuk – dietetyk, trener personalny, szkoleniowiec oraz była naczelna czasopisma Shape; Michał Dachowski – fizjoterapeuta i założyciel kliniki Fizjo4life, czy Joanna Podgórska – Doktor nauk biologicznych w dyscyplinie biochemia, ze specjalnością neurochemia, wykładowca i szkoleniowiec.

Jako firma, która od lat wpływa na poprawę nawyków żywieniowych swoich Klientów obserwujemy ciągły wzrost zainteresowania zdrowym stylem życia. Z drugiej strony rynek podcastów również rośnie w zaskakującym tempie. Polska znajduje się w pierwszej dziesiątce najszybciej rozwijających się rynków dla tego formatu. Jak wynika z danych Spotify w okresie od stycznia do czerwca 2020 roku wzrost ilości odtworzeń podcastów wyniósł 300% w porównaniu do analogicznego okresu w 2019 r. Nasza nowa formułą łączy więc te dwa umacniające się wśród konsumentów trendy i dostarcza im dużo praktycznej wiedzy w coraz częściej wybieranej przez nich formule – mówi Bartłomiej Foszer, inwestor i doradca strategiczny cateringu Pomelo.  

Odcinki Pomelo Healthy Podcast są dostępne na: 

Spotify: https://open.spotify.com/episode/44C8hwnphr3SCAdH1L4dzL

Youtube: https://www.youtube.com/playlist?list=PLBeIK8GQ26jcAPxdIKfT6mrtgRkrTiDA_

Oraz na stronie: https://pomelo.com.pl/podcast/   , a niebawem również w aplikacji Apple podcast

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Facebook

Facebook zwiększa dostępność narzędzi monetyzacyjnych dla twórców

Co spowalnia stronę www

Co spowalnia stronę WWW? 11 rzeczy, które sprawiają, że klienci uciekają wkurzeni