w

Sara James została globalną Ambasadorką programu Spotify EQUAL

Zwyciężczyni 4. edycji programu The Voice Kids Sara James została globalną Ambasadorka programu Spotify EQUAL. Artystka wkrótce będzie obchodzić 14. urodziny, co sprawia, że jest także najmłodsza twórczynią w historii w tym gronie.

Spotify EQUAL dla równości w przemyśle muzycznym

Program EQUAL mający na celu promowanie równości w przemyśle muzycznym, działa w Polsce od ponad roku, a udział w nim wzięły takie artystki jak Sanah czy Daria Zawiałow. Dołączająca do tej inicjatywy w czerwcu Sara James będzie pierwszą globalną ambasadorką z Polski. Jednocześnie wokalistka zostanie także najmłodszą ambasadorką EQUAL.

Sara James została globalną Ambasadorką programu Spotify EQUAL

Będąca wschodzącą gwiazdą muzyki pop Sara James dała się poznać szerokiej publiczności dzięki wygranej w 4. edycji programu telewizyjnego „The Voice Kids” oraz zajęciu drugiego miejsca w finale Eurowizji Junior w 2021 roku.

1 czerwca, czyli w dniu dołączenia Sary James do programu Spotify EQUAL ukazał się także jej najnowszy singiel My Wave. W tym miesiącu jej wizerunek pojawi się również na okładce globalnej playlisty EQUAL oraz na billboardzie na Times Square w Nowym Jorku.

To niesamowite, że dostałam szansę reprezentowania tak fantastycznej inicjatywy jak Spotify EQUAL. Równouprawnienie i wspieranie kobiet to dla mnie wyjątkowo ważny temat – dzisiejsze czasy są ciężkie, ze względu na presję, oczekiwania, rywalizację z jaką musimy mierzyć się na co dzień, dlatego to niezwykle istotne aby podkreślać siłę kobiet i walczyć o to by ta siła była dostrzegana i doceniana

komentuje swoje dołączenie do grona Ambasadorek EQUAL Sara James.

Sara james została globalną ambasadorką programu spotify equal

Wynagrodzenia branży pr

Wynagrodzenia w branży PR

Jak zarabiać na grupie na facebooku

Facebook z nowymi narzędziami do komunikacji dla twórców