w

22 reklamy z tatuażem w roli głównej

22 reklamy z tatuażem w roli głównej

Tatuaże oraz różnorodne formy zdobienia ciała są coraz częstszym motywem wykorzystywanym w reklamie. Prezentujemy Wam top 22 kampanii, w których dekorowanie ciała odgrywa znaczącą rolę.

1. Zadziwiająca siła maszynek Schick. Reklama, w której połączono tatuaże oraz niebywałe możliwości golarek, to przejaw niemałej kreatywności.

Tatuaż9

2. Oryginalna reklama Tatoo Removal, firmy zajmującej się usuwaniem tatuaży. Światełko snajperki na środku głowy Osamy Bin Ladena to bez wątpienia odważny pomysł 🙂

Tatuaż 14

3. Dr Scholl’s – firma specjalizująca się w kosmetykach do stóp, także postanowiła reklamować się zgodnie z panującymi trendami. W kampanii dostrzec można tatuaż wokół kostki oraz ślad po plasterku Dr Scholl’sa na pięcie.

Tatuaż22

4. Odważna kreacja Oragnizacji Dawców Narządów – France Adot. Nigdy nie jest za późno, żeby stać się lepszą osobą.

Tatuaż11

5. Harley Davidson także wykorzystał sztukę zdobienia ciała w kampanii reklamowej. Tak jak możesz zrobić tatuaż na próbę, tak również możesz przetestować motor tej marki.

Harley

6. Zombie Boy w reklamie kosmetyków do ciała marki Derma Blend. W tym spocie możemy zobaczyć go bez tatuaży – jest to efekt pracy makijażystów i doskonale kryjących podkładów.

7.Francesco Biasia, marka zajmująca się projektowaniem damskich torebek, postanowiła reklamować się, wykorzystując: nagą modelkę, swój produkt oraz tatuaż. Efekt kampanii oceńcie sami.

Tatuażtorebka

8. Marka KIA postanowiła zaangażować się w akcję przeciwko pijanym kierowcom. Główny bohater będzie pamiętał wypadek przez całe życie.

Tatuaż17

9. Brytyjska telewizja muzyczna Rock&Pop TV też postawiła na tatuaże w reklamie. W zabawnej kampanii możemy płaczącego twardziela.

Tv

 

10. Play Station jak zwykle stawia na dziwactwa. Mroczna kobieta siedząca w barze ze szklanką zapewne alkoholowego trunku, jest fanką PS.
Tatuaż6

11. Kreatywna reklama kremu na ugryzienia i ukąszenia pająków i owadów. Mara Bepanthol wykorzystała tatuaż w kształcie pajęczyny.

Tatuaż5

12. Niemowlaki też bywają trudne. Specjaliści od reklamy, projektując ten spot, przedstawili to stwierdzenie w dosłownym znaczeniu. Mowa o kampanii promocyjnej marki Playtex Baby Products, która zajmuje się tworzeniem zabawek dla dzieci.

Tatuaż19

13. Kolejna reklama, w której został wykorzystany motyw twardziela oraz tatuaży. Tym razem jest to kreacja marki BMW.

Tatuaż21

14. London ink, czyli reklama kolejnej edycji show, ukazującego życie tatuażystów, tym razem w Londynie. W ambienicie takiego programu nie mogło zabraknąć oczywiście malunków na ciele ze słynnym logo. Tym razem w kampanii wykorzystano ogromy manekin.

Manekin

 

15. Volkswagen także wykorzystał motyw tatuaży w swojej reklamie. W porównaniu do poprzednich kampanii, ta jest zdecydowanie delikatniejsza.

Tatuaż10

16. Kolejna pozycja w zestawieniu to reklama marki Levis. Kampania jest opatrzona hasłem: Need more space – laser art levis.

Tatuaż8

17. Markery Pilot są super precyzyjne. Jak widać ludziki LEGO także mogą mieć tatuaże. Wykonane oczywiście markerami Pilot.

Tatuaż12

18. Kolejna reklama Harleya Davidsona. Tym razem osobą, która ozdabia swoje ciało tatuażami z gum do żucia jest mały chłopiec:)

Tatuaż18

19. Przejmująca reklama Organizacji SIRE, która mówi o tym, jaką moc mają wypowiadane słowa. Mogą one pozostać w umyśle dziecka na całe życie.

Tatuaż16

20. Poruszająca kampania WWF dotyczy problemu zabijania zagrożonych gatunków zwierząt, w tym przypadku rekinów. Połączenie tatuażu z ludzką krwią robi ogromne wrażenie.

Tatuaż13

21. Gisele Bundchen w odważnej kreacji dla marki Ipanema. Firma zajmuje się produkcją popularnych „japonek”. Super modelka ubrana jest jedynie w tatuażowy kombinezon oraz buty, które sama zaprojektowała.

Gisele

[youtuber youtube=’http://www.youtube.com/watch?v=oy-djrtW_o0′]

22. Ręczniki papierowe marki Tempo wykazują w tej reklamie niebywałe cechy. Potrafią usunąć tatuaż albo zdemaskować oszusta twierdzącego, że jego ozdoby są prawdziwe.

Tatuaż15

Gadżety erotyczne, afrodyzjaki i bielizna, czyli zakupy walentynkowe w sieci

Gadżety erotyczne, afrodyzjaki i bielizna, czyli zakupy walentynkowe w sieci

Nowa strona żabki

Nowa strona Żabki