Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Zaprojektuj okładkę i poznaj Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya  

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway z pewnością należą do najpopularniejszych artystów w Polsce, a ich solowe piosenki notują rekordy odtworzeń w Spotify. Podobnie było w przypadku wspólnego utworu „W piątki leżę w wannie”, który ustanowił rekord popularności w ciągu zaledwie 24 godzin.
Dawid Podsiadło
2019-09-16 (1).jpg
Już 28 września odbędzie się wspólny koncert artystów, którego głównym partnerem jest Spotify Premium. W związku z tym wydarzeniem muzycy zachęcają do wzięcia udziału w konkursie, w którym zadaniem uczestników jest wymyślenie tytułu wspólnego albumu artystów oraz zaprojektowanie okładki. Jak podkreślają artyści, konkurs jest tylko zabawą, nie pracują nad wspólnym albumem, ani nie mają tego w planach.  Pomysły należy publikować na Instagramie, podając hashtag #SpotifyPremiumPL.
Pięciu zwycięzców wraz z osobami towarzyszącymi dostanie zaproszenia na próbę muzyków, bilety VIP na koncert oraz gadżety artystów. Co więcej, będą mieli okazję poznać Dawida i Taco osobiście! Spotify ufundował także 6-miesięczne kody Premium umożliwiające korzystanie z wszystkich funkcji najpopularniejszej w Polsce muzycznej platformy streamingowej.
Czas nadsyłania zgłoszeń mija 22 września o godzinie 23:59, natomiast zwycięzcy zostaną ogłoszeni 23 września.

Leave a Reply