w

Limitowana edycja Nike Mag pójdzie pod młotek

Limitowana edycja nike mag pójdzie pod młotek

Prawie 30 lat temu, firma Nike została zaproszona do współpracy przy filmie, którego akcja miała rozgrywać się w 2015 roku. Wyzwanie polegało na wyobrażeniu sobie i zaprojektowaniu butów odpowiednich dla tych „zaawansowanych technologicznie” czasów. Zadanie zostało przekazane zespołowi projektowemu (The Innovation Team), który dość często staje przed wyzwaniem wymyślania technologii przyszłości – choć najczęściej jego „kryształową kulą” są informacje przekazywane przez sportowców Nike.

Rezultatem tej współpracy były buty Nike Mag z unikalnym system „samowiązania”, które dzięki niezwykłemu designowi stały się jedną z kluczowych ikon popkultury. – Zaczęliśmy wtedy prace nad czymś, co miało być jedynie fikcją, ale po latach stało się faktem – stworzyliśmy nową technologię,
z której korzystać będą mogli wszyscy sportowcy
– powiedział Mark Parker, Chief Executive Officer firmy Nike.

W środę, Nike dostarczyło najnowszy model butów Nike Mag do Michael’a J. Foxa, ich pierwszego i najbardziej znanego użytkownika.

Zastosowane w tym modelu innowacje są krokiem naprzód wobec „samosznurujących” się Mag – łącząc ideę filmowego buta z współczesną technologią cyfrową. Rezultatem jest system, który wyczuwa ruchy użytkownika i w czasie rzeczywistym zmienia poziom dopasowania buta do stopy oraz jego stabilizację. Zaprezentowany model jest jednak dopiero pierwszym z planowanych.

2015-nike-mag-03_48624

Nike pracuje nad wdrożeniem tej technologii w butach sportowych dla wielu dyscyplin, aby korzystający z nich sportowcy mogli osiągnąć wyniki, które wcześnie były poza ich zasięgiem.

– Wymyślając przyszłość, w końcu ją stworzyliśmy. Model buta, który prezentujemy – zmieniający
w czasie rzeczywistym swoje dopasowanie, w zależności od potrzeb użytkownika –
to kwestia bardzo bliskiej przyszłości – dodał Mark Parker.

Air_mag_front_pair_v2_48627

DOSTĘPNOŚĆ:

2015 Nike Mag są edycją limitowaną. Będą dostępne jedynie poprzez aukcję, z której cały zysk przekazany zostanie fundacji Michael J. Fox Foundation for Parkinson’s Research. Dokładne informacje dotyczące aukcji umieszczone zostaną na stronie http://news.nike.com oraz na Twitterze na początku 2016 roku.

Źródło: Mat. pras.

Start edrone crm (customer relationship management)

Start edrone CRM (Customer Relationship Management)

Nowa dyrektor sprzedaży w novem

Nowa Dyrektor Sprzedaży w Novem