w

Allegro razem z BezpieczniejwSieci.org

Allegro razem z bezpieczniejwsieci. Org

Serwis Allegro oraz Fundacja BezpieczniejwSieci.org nawiązały współpracę, by razem informować, prowadzić działania edukacyjne i działać na rzecz podwyższenia poziomu bezpieczeństwa w polskim Internecie.

Logo_allegro_hand_rgb05c252342490Bws_logo_granat98935d

Grupa Allegro, właściciel Allegro.pl, największej internetowej platformy handlowej w Polsce, nawiązała współpracę z Fundacją BezpieczniejwSieci.org. Partnerstwo z liderem branży e-commerce otwiera przed Fundacją BezpieczniejwSieci.org nowe możliwości.

– Główna aktywność Fundacji to wydawanie cyklicznych raportów na temat bezpieczeństwa w Internecie oraz sposobów korzystania z sieci przez Polaków. Partnerstwo z Allegro pozwoli nam wykorzystać w naszych raportach wiedzę, jaką dysponuje największy gracz na rynku e-commerce w Polsce – mówi Karol Świtała, prezes Fundacji BezpieczniejwSieci.org.

Najnowszy raport BezpieczniejwSieci.org, w którym znajdą się m.in. informacje na temat zachowań Polaków dokonujących zakupów online w urządzeniach mobilnych, ukaże się z początkiem lutego. – Sposoby korzystania z Internetu dziś są zupełnie inne niż jeszcze dwa czy trzy lata temu. Pojawiają się nowe zagrożenia, także w sieci mobilnej. Razem z Allegro będziemy badać obszar bezpiecznego e-commerce na wielu płaszczyznach, śledzić trendy i razem edukować użytkowników – dodaje Karol Świtała.

– Bezpieczeństwo i zaufanie to podstawy funkcjonowania w Internecie, gdzie nie tylko kupujemy dobra i usługi, ale też np. zarządzamy swoimi finansami. Jesteśmy niezwykle zadowoleni z nawiązania współpracy. Jesteśmy pewni, że przyczyni się ona do zwiększenia świadomości i bezpieczeństwa polskich internautów, nie tylko tych, którzy są naszymi klientami – skomentowała Bogna Niklasiewicz, Dyrektor Działu Zaufanie i Bezpieczeństwo w Grupie Allegro.

Źródło:mat. pras.

Nowa aplikacja newsweek polska na smartfony i tablety

Nowa aplikacja Newsweek Polska na smartfony i tablety

Z techniką na bakier. Co trzeci polak korzysta ze smartfonu jak z komórki

Z techniką na bakier. Co trzeci Polak korzysta ze smartfonu jak z komórki