Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Łatwy wybór z Comperio.co

Wybór to nasza rzeczywistość. W każdej chwili podejmujemy decyzje, które kształtują nasze życie. Wybór to wolność. Za każdym razem, kiedy podejmujesz autonomiczną decyzję decydujesz o sobie.

Dlaczego wybory są tak trudne? Ponieważ boisz się, że wybierzesz źle. Nie potrafimy uczynić każdego wyboru łatwym, nie jesteśmy w stanie pomóc wybrać kochanków, studiów, mieszkań i koloru tapety… ale jeden wybór uczyniliśmy ekstremalnie prostym. Z Comperio.co możesz wybrać smartfon i nie czuć wszechogarniającego lęku, że wybrałeś źle.Jak to możliwe? Tworząc comperio.co trzymaliśmy się tego co o wyborze mówią psycholodzy – należy ograniczyć wybór, dać konkretne dane i porównać je w prosty wizualny sposób.

DWA to magiczna liczba. Zawsze łatwiej wybrać między dwoma facetami, dwiema dziewczynami, dwoma samochodami czy dwoma piwami.

Widok na porównanie smartfonów

Dlatego z comperio.co wybierasz między dwoma smartfonami, a nie między tysiącami opcji. W ten sposób się nie pomylisz. Comperio.co to aplikacja webowa, która pozwala na dokonanie trafnego wyboru dzięki ograniczeniu niepotrzebnych elementów warunkujących go, zastosowaniu psychologicznej wiedzy, technologii oraz wizualnej reprezentacji danych. Z comperio.co stres związany z wyborem stanie się wspomnieniem.

Każdego dnia na świecie sprzedaje się 5 razy więcej smartfonów niż rodzi się dzieci. Ludzie gubią się w ilości dostępnych modeli. Często dokonują niewłaściwych decyzji z powodu braku rzetelnej informacji i sugestii.

Czas na rewolucję, która zmieni proces zakupowy na lepsze! W comperio.co Internauta porównuje tylko 2 smartfony równocześnie, dzięki czemu decyzja jest łatwiejsza. Otrzymuje on zestaw cech i parametrów obu telefonów w formie przejrzystej infografiki oraz wyłoniony zostaje zwycięzca zestawienia. Czytelne dane pozwalają użytkownikowi szybko i sprawnie podjąć decyzję nt. wyboru smartfona. Całe narzędzie zostało zbudowane w oparciu o proces zakupowy i odpowiada rzeczywistym x klientów.Comperio.co stawia użytkownika w centrum uwagi.

Podstawowe cechy porównywanych produktów

Naszym celem jest zbudowanie kompleksowego narzędzia, które rozwiewa wątpliwości zakupowe i pozwala na szybką decyzję. Wg badań Google Internauta spędza średnio 2 tygodnie na podjęcie decyzji nt. zakupu nowego smartfona*.

Chcemy zaoszczędzić czas, aby Internauta miał go więcej dla siebie oraz z większą satysfakcją i zadowoleniem kupował dopasowany do potrzeb telefon.

źródło: mat. pras.

program afiliacyjny