w

Maffashion x Allegro dla Allegro Smart! Week

Maffashion

Julia Kuczyńska, znana jako Maffashion, to jedna z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Zasłynęła z prowadzenia modowego bloga, a aktualnie jej aktywność w mediach społecznościowych wykracza ponad branże fashion. Julia jest zaangażowana społecznie i otwarcie wyraża swoje poglądy. Od niedawna pełni również rolę mamy.

W dniach 28.09-04.10, kiedy odbywa się festiwal zakupowy Allegro Smart! Week, liczne grono odbiorców Maffashion, które tylko na Instagramie liczy niemal 1,5 mln użytkowników, będzie towarzyszyć jej podczas internetowych zakupów w ramach tego wydarzenia.

Allegro Smart! Week to największy festiwal promocji, skierowany do posiadaczy programu lojalnościowego Allegro Smart!, który wystartował w poniedziałek i potrwa do końca tygodnia. Na konsumentów czekają tysiące ofert ze wszystkich kategorii dostępnych na Allegro w promocyjnych cenach obniżonych nawet do -70% oraz darmową dostawą w ramach usługi Allegro Smart! To doskonały pretekst do tego, żeby wziąć udział w wydarzeniu i zacząć oszczędzać! 

Julia rozpoczęła już promocję Allegro Smart! Week na swoim Instagramie. W formie postów i InstaStories pokazuje jakie produkty domowe i te przydatne młodym mamom można zakupić podczas tego festiwalu zakupowego, a także co zrobić, by zdobyć je po najkorzystniejszej cenie. 

Allegro przy różnych okazjach nawiązuje współprace z influencerami i celebrytami. Tegoroczną edycję Allegro Smart Week, obok Maffashion, promują także: Małgorzatą Rozenek-Majdan z Radosławem Majdanem, Ciocia LieStyle oraz TikTokerki: Maria Jeleniewska, najbardziej zasięgowa Polka na tej platformie oraz Joanna Kołodziejska.  

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Świerszczyk magazyn

„Świerszczyk” najstarszy w Europie magazyn dla dzieci – nadal w czołówce najpopularniejszych pism dla dzieci

Kronos

KERRIS Group ze zintegrowaną kampanią reklamową dla SWISS KRONO