w

Rafał Ginko awansuje na stanowisko Head of Design w agencji Mobee Dick

Mobee dick
Mobee Dick

Z początkiem marca Rafał Ginko obejmie stanowisko Head of Design w agencji UX Mobee Dick. Zastąpi on w tej roli Natalię Bienias.

Do jego głównych zadań należeć będzie zarządzanie wszystkimi aspektami projektowania i kreatywnej pracy agencji. Będzie odpowiedzialny za to, by projekty były dostosowane do oczekiwań klienta i wykonane w ramach przyjętego budżetu i harmonogramu.

Z Rafałem współpracujemy od blisko 6 lat i cenimy go za jego interdyscyplinarną wiedzę, kompetencje i profesjonalizm. Ten awans to dla nas nowy rozdział i motywacja do realizacji kolejnych ambitnych celów biznesowych, komentuje Monika Mikowska, CEO Mobee Dicka.

Mobee Dick to firma projektowo-badawcza, która specjalizuje się w badaniach oraz projektowaniu produktów i usług cyfrowych, budowaniu strategii, wdrażaniu procesów produktowych w organizacjach i konsultingu w doborze efektywnych narzędzi w procesach transformacji cyfrowej. Do klientów agencji należą m.in. Allegro, Rossmann, Diebold Nixdorf, TUiR Warta, Credit Agricole, Getin Bank, OLX, Itaka, Empik, Adobe Inc., mBank, Bank BNP Paribas, jak również saudyjski bank Banque Saudi Fransi.


Czym zajmuje się project manager w agencji marketingowej?

Marcin Bugajski x MediaHub

Agnieszka Soczewka i Tomasz Sujka w LiquidThread

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Influencer marketing na instagramie

Transparentny influencer marketing – konferencja naukowa

Mobile gaming

Branża gamingowa w 2022. Czy przyszłość gier jest mobilna?