w

Ponad 5k za buty Sprandi z autografem Young Leosi

Young leosia
young leosia

Nikogo nie dziwią już kilkugodzinne kolejki po wymarzoną parę butów z limitowanych kolekcji znanych, sportowych marek.  Do grona kultowych brandów dołączyło właśnie Sprandi z kolekcją Green Series, a wszystko za sprawą internetowej licytacji butów, w trakcie której do zdobycia były kolekcjonerskie modele marki Sprandi z autografem Young Leosi.

Buty z podpisem młodej raperki zostały przekazane na licytację, której wyniki przerosły oczekiwania organizatorów. Wszystkie kolekcjonerskie modele sprzedały się za ponad tysiąc złotych za  parę,  a w przypadku jednej z nich osiągnięto cenę nawet ponad 5 tysięcy złotych.

Young leosia sprandi
Young leosia x sprandi

W trakcie całej akcji wylicytowano łącznie kilkanaście tysięcy złotych. Marka postanowiła, że wszystkie zebrane środki z licytacji zasilą konto fundacji Inspiring Girls, która swoimi działaniami inspiruje młode dziewczyny do tego, aby były liderkami przyszłości – odważnie i w zgodzie ze sobą formułowały i realizowały swoje marzenia i ambicje, wpływając pozytywnie na świat wokół siebie.

To już kolejna podobna akcja CCC, Sprandi i Young Leosi. Po ostatniej trasie koncertowej raperki, której partnerem była marka Sprandi, grupa CCC przekazała darowiznę w wysokości 50 tysięcy złotych na rzecz wspomnianej fundacji.


Yope przeznacza 1% obrotu na działania proekologiczne

Budowanie strategii komunikacji – na co postawić w 2022 roku?

Reklamy zapadające w pamięć mają ogromną moc. Właśnie dlatego warto postawić na kreatywność

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Yope

Yope przeznacza 1% obrotu na działania proekologiczne

Meta logo facebook

Meta uruchamia w Polsce platformę edukacyjną „Get Digital”