w ,

Legendy Polskie z „Cichosza”

Legendy polskie cichosza

Nikt nie spodziewał się nowego teledysku, więc teraz wszyscy są „Cichosza” i cieszą oczy oraz uszy! Na http://bit.ly/Legendy_Extras znajdziecie wszystkie utwory z Legend Polskich do pobrania! Muzyka jest też dostępna na Tidal, Spotify i Apple Music.

 

 

Legendy Polskie to świetny przykład mariażu świata filmu i biznesu. Praca w takim systemie wymaga jednak dojrzałości zarówno ze strony klientów, jak i środowiska filmowego. Mieliśmy w przeszłości przykłady bardzo nieudanych prób łączenia kultury i podmiotów komercyjnych, które zostawiły niesmak po obu stronach na całe lata. Nam udało się wypracować unikalny, jak na Polskę, poziom zaufania, ale nie jest to tak naprawdę nic nowego na świecie. Filmy bardzo często powstają właśnie w wyniku takiej współpracy. Mam nadzieję, że nasz przykład zachęci inne firmy i innych twórców – mówi Tomasz Bagiński.

https://admonkey.pl/marcin-dyczak-allegro-hubert-stadnicki-agencja-oraz-tomkek-baginski-platige-image-o-reklamach-allegro/

Legendy Polskie są projektem z pogranicza kultury i reklamy, który jest wyjątkowym sposobem na budowanie marki w cyfrowym świecie. Projekt przedstawia na nowo znane, tradycyjne polskie historie w sposób atrakcyjny i zrozumiały dla młodego odbiorcy, żyjącego w świecie Internetu i mediów społecznościowych. Legendy opowiadają o nas i o tym, z jakich cech powinniśmy być dumni. Odwaga, siła, duma, poświęcenie czy sprawiedliwość wcale się nie zdewaluowały. Tak pożądane dziś cechy jak kreatywność czy innowacyjność nie były obce bohaterom dawnych podań i opowieści. Allegro do projektu zaprosiło znanych twórców, aktorów i muzyków, a reżyserię powierzyło Tomaszowi Bagińskiemu.

 

 

Więcej informacji: www.legendy.pl
Produkcja: Allegro
Reżyseria: Tomasz Bagiński / Platige Image

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wojtech i reneusz w kolejnej odsłonie kampanii k2 dla saturn

WojTech i Reneusz w kolejnej odsłonie kampanii K2 dla Saturn

Togetherdata

TogetherData zarobi na monetyzacji danych w Ameryce Południowej