w

Łukasz Kijek szefem money.pl 

Łukasz kijek
  • Łukasz Kijek będzie nowym szefem obszaru biznes i finanse w Wirtualnej Polsce, w tym serwisu money.pl.

  • Stanowisko obejmie 2 maja i będzie raportował bezpośrednio do Jacka Amsterdamskiego, zastępcy redaktora naczelnego.

  • Dotychczasowy szef money.pl Piotr Pilewski odchodzi z WP.

Łukasz Kijek skupi się na rozwoju serwisu, w tym jakościowego dziennikarstwa, zarówno w formie prasowej, jak i wideo. Wesprze też zespół money.pl w dalszym umacnianiu pozycji lidera w tej kategorii wydawniczej.

 Przed Łukaszem niezwykle ambitne wyzwanie, jednak jestem przekonany, że jego wieloletnie doświadczenie zarówno z mediów internetowych, jak i telewizji, pomoże mu budować najlepszy portal ekonomiczny w kraju mówi Paweł Kapusta, redaktor naczelny WP.

Dziękuję Piotrowi Pilewskiemu za ostatnie półtora roku. Pod jego kierownictwem money.pl wrócił na pozycję lidera serwisów biznesowych – dodaje Jacek Amsterdamski, zastępca redaktora naczelnego WP.

Liderowanie money.pl, zespołowi największego serwisu gospodarczego w Polsce, będzie dla mnie zaszczytem i zarazem jednym z najciekawszych wyzwań w karierze zawodowej. To wielka szansa, by z pasją, profesjonalnie i blisko ludzi opowiadać o fascynujących procesach gospodarczychkomentuje Łukasz Kijek, szef money.pl.

Łukasz Kijek jest dziennikarzem ekonomicznym z piętnastoletnim doświadczeniem. Ostatnio był związany z Gazeta.pl, gdzie pełnił funkcję redaktora naczelnego serwisów informacyjnych oraz dyrektora ds. partnerstw. Prowadził także autorski program. Wraz z redakcją ukraińskiego Expressu stworzył Ukrayina.pl. Wcześniej prowadził programy o świecie i gospodarce w TVN24 BiS i w TVN CNBC. 

Londyn widziany oczami malcolma xd

Londyn widziany oczami Malcolma XD

Przemysław młodzianowski

Przemysław Młodzianowski na czele sprzedaży w LifeTube