w

NapoleonCat udostępnił darmowe narzędzie do statystyk social media

Platforma NapoleonCat uruchomiła darmowe narzędzie do generowania danych demograficznych użytkowników Facebooka, Messengera i Instagrama z całego świata.

Obecnie jest to jedyna na świecie, darmowa wyszukiwarka danych demograficznych użytkowników Facebooka, Instagrama i Messengera dla każdego kraju na świecie. Serwis jest aktualizowany co miesiąc, czyli tak często, jak marketingowe API Facebooka, z którego pobierane są dane.

Napoleoncat udostępnił darmowe narzędzie do statystyk social media

Napoleoncat udostępnił darmowe narzędzie do statystyk social media

Wiemy, że marketerzy często potrzebują podstawowych, ale aktualnych danych o użytkownikach social media. Nie jest łatwo szybko je wyszukać, szczególnie jeśli interesuje nas konkretny rynek. Chcieliśmy oddać w ich ręce darmowe narzędzie, które w kilka sekund nie tylko generuje statystyki, ale pozwala też zachować je w formie przejrzystej infografiki – mówi Grzegorz Berezowski, założyciel i CEO NapoleonCat.

Jak wynika z najnowszych danych, w październiku 2018 liczba użytkowników Facebooka w Polsce wyniosła prawie 16 730 000, z czego 52,5% stanowiły kobiety. Największą grupę wiekową stanowią osoby w przedziale między 25 a 34 lat. W tym samym okresie, z Messengera korzystało ponad 12,5 mln Polaków, czyli prawie 33% całej populacji naszego kraju. Natomiast Instagram odnotował 6 444 000 aktywnych użytkowników – 58,3% kobiet oraz 41,7% mężczyzn.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

„nie oceniamy tego, co kupujesz” kampania isobar polska dla mastercard

„Nie oceniamy tego, co kupujesz” kampania Isobar Polska dla Mastercard

Rekordowy wynik akcji konkursowej tidal polska

Rekordowy wynik akcji konkursowej TIDAL Polska