w

Serce i Rozum ściągają cały internet bez limitu

Serce i rozum ściągają cały internet bez limitu

Rozum miał piękny sen, w którym odbierał nagrodę Szwedzkiej Akademii Nauk we wszystkich dziedzinach, jednak został on przerwany w najmniej odpowiednim momencie. Na szczęście, dzięki Neostradzie, takie rzeczy zdarzają się tylko w snach. O tym, co dokładnie przyśniło się Rozumowi i jakie ma powiązania z Akademią przekonają się widzowie oglądając, rozpoczynającą się dziś w telewizji, prasie i na nośnikach reklamy zewnętrznej, kampanię autorstwa agencji Publicis.

Sen - serce i rozum admonkey

– Ważną cechą Neostrady jest nielimitowany dostęp do internetu. Można szybko i bez zacinania ściągać ile się chce. Liczymy na to, że dowcipne dialogi Serca i Rozumu wybudzą ze snu każdą publiczność, zwracając przy tym uwagę na interesującą ofertę Orange – powiedziała Monika Zaręba (Account Director) z agencji Publicis.

Nowe przygody pary sympatycznych bohaterów można śledzić w najważniejszych stacjach o zasięgu ogólnopolskim (TVP, TVN i Polsat) oraz na wybranych kanałach tematycznych. Ogłoszenia prasowe ukażą się w szerokiej gamie dzienników, tygodników i miesięczników.

Po stronie agencji Publicis przy kampanii pracowali: Paweł Merecz, Damian Cendrowicz, Joanna Jezierska, Anna Kubeł, Monika Zaręba i Malwina Stopińska. Stronę klienta reprezentowali Szymon Biela (Kierownik Wydziału Komunikacji B2C) i Anna Kopytko-Świtkiewicz (Główny Specjalista ds. Komunikacji Marketingowej). Reżyserię spotu powierzono Sebastianowi Pańczykowi. Za produkcję odpowiedzialny jest dom produkcyjny Film It, a za postprodukcję Platige Image. Planowanie mediów zrealizował dom mediowy MEC.

Agencja Publicis współpracuje z Orange Polska od 3 lat. Jako twórca kultowego formatu Serce i Rozum stworzyła setki reklam drukowanych, ok. 35 spotów telewizyjnych i 50 radiowych. Za kreatywność formatu Publicis zdobył 7 nagród KTR, a za skuteczność został nagrodzony w 2011 roku w konkursie EFFIE zdobywając Grand Prix.


Źródło: mat. pras.

Magiczny świat augmented reality w służbie twojej firmy

Magiczny świat Augmented Reality w służbie Twojej firmy

„spadajcie na drzewo” – spot społeczny agencji diferente dla stowarzyszenia ptaki polskie

„Spadajcie na drzewo” – spot społeczny agencji Diferente dla Stowarzyszenia Ptaki Polskie