Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Top 10 reklam Levis’a

Tym razem prezentujemy Wam top 10 kultowych i ponadczasowych reklam Levis’a. Legendarne jeansy tej firmy stały się ikoną na całym świecie, dlatego też na przestrzeni lat Levis promował się w kreatywny sposób. Jak sami się przekonacie, kampanie reklamowe tej marki to nie tylko uczta dla oczu;)

Levis admonkey

1. Dość odważny, jak na tamte czasy przekaz (1985 rok), został zaprojektowany przez agencję Bartle Bogle Hegarty (BBH).

2. W kampanii z 1986 roku także został wykorzystany wizerunek młodego, przystojnego mężczyzny, no i oczywiście nie mogło zabraknąć jeansów 😉 Muzyka – “Wonderful World” Tony’ego Jacksona.

3. Kolejna ponadczasowa reklama Levis’a 🙂

4. Kultowa piosenka “Should I stay or should I go” grupy The Clash w kreacji Pool Hall z 1991 roku.

5. Humorystyczny przekaz Campfire z 1993 roku, także wzbogacony świetną muzyką. Tym razem reklamie towarzyszy utwór “Ring Of Fire” Johnny’ego Casha.

6. Życie wystawia nas na pokusy – zapewne tym hasłem kierowali się specjaliści od reklamy, projektując przekaz dla marki Levis. Spot w reżyserii Vaughn & Antheaz z 1994 roku.

7. Świetna reklama nakręcona przez znanego reżysera Michela Gondry. Przekaz został wyemitowany w 1995 roku.

8. Pierwszy animowany spot Levis’a – Mr. Bombastic – powstał w 1995 roku. W ścieżce dźwiękowej wykorzystano utwór jamajskiego rapera Shaggy’ego “Boombastic”, który w latach 90. był hitem list przebojów. Spot został wyreżyserowany przez Michaela Deiniola i Morrisa Morta.

9. Reklama w reżyserii Franka Budgena – Twisted – została wyemitowana w 2002 roku.

10. Freedom to move – to symboliczny przekaz promujący markę Levis, który został wyreżyserowany przez Jonathana Glazera w 2002 roku.