Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Warto dzielić się pozytywnymi emocjami

Stajemy się dla siebie coraz mniej życzliwi. Czy pamiętasz, kiedy ostatni raz powiedziałeś Dzień dobry sąsiadowi lub wyciągnęłaś rękę do nieznanej osoby? A może codziennie robisz zakupy u tej samej pani z warzywniaka, a na odchodne nigdy nawet nie życzyłeś jej Miłego dnia? Pojawiający się uśmiech na twarzy możemy zaobserwować tylko u osób, które dobrze znamy. Dlatego marka Mobile Vikings postanowiła to zmienić.

Operator sieci komórkowej zrealizował kampanię #Pozdromocni, aby zatroszczyć się o Waszą dobrą komunikację. Do współpracy przy jej realizacji została zaproszona Krystyna Czubówna oraz Robert Gonera. Kampania wystartowała 11 grudnia 2015 r. i trwała aż do świąt Bożego Narodzenia. Film podsumowujący akcję, który został opublikowany 7 dni temu, obejrzało już blisko 45 000 osób.

W natłoku obowiązków i dodatkowych zajęć często zapominamy, że uśmiech ma w sobie siłę przyciągania. To on sprawia, że jesteśmy bardziej otwarci, życzliwi i radośni. Serdecznością obdarzamy tylko wąski krąg ludzi, do których mamy całkowite zaufanie. Z kolei brak uśmiechu na twarzach nieznajomych traktujemy jako coś normalnego. A szkoda.

Zdecydowaliśmy się zrealizować akcję #Pozdromocni, ponieważ w swojej pracy kierujemy się podobnymi wartościami. Zawsze staramy się pomagać naszym użytkownikom, których traktujemy jako naszych przyjaciół. Zależy nam na budowaniu społeczności, która się wzajemnie wspiera i rozwija. Nasze korzenie wywodzą się z Belgii, gdzie widok pozdrawiających się osób jest czymś naturalnym. Chcielibyśmy, aby w Polsce ludzie byli dla siebie po prostu mili – mówi Bartek Grabowski, Head of New Business w Mobile Vikings Polska.

Aby pokazać, że pozdrowienie kogoś nic nie kosztuje, zostały przygotowane dedykowane interaktywne ekrany, które zostały ulokowane w różnych miejscach we Wrocławiu. Pozdrowienia do bliskich można było nagrać w centrum handlowym Factory, kręgielni Sky Bowling w Sky Tower, lotnisku oraz Politechnice Wrocławskiej.

Dodatkowo została uruchomiona specjalna aplikację, która umożliwia dodanie i przesyłanie swoich własnych pozdrowień. Pozdrowienia w postaci nagranego filmu lub zdjęcia mogliśmy wysłać do swoich znajomych, osób, z którymi widzimy się na co dzień, ale brak nam odwagi, śmiałości, aby się przywitać. A także tym, którym chcielibyśmy powiedzieć kilka ciepłych słów.

Pamiętajmy, że nawet drobne gesty uprzejmości, mogą przynieść mnóstwo radości. Dzielmy się emocjami!

program afiliacyjny